Page 87 of 88
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 05 Mar 2020, 16:12
by Dzuku_Briedzis
Nežinau kuo kvepės, bet tepalą pats maišys su bendzu
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 05 Mar 2020, 19:50
by wundis
žiedam šakės. manau reikia remontoti, o tai tomasenas po pusmečio gaus daugiau darbo
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 06 Mar 2020, 07:25
by tomasn
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 06 Mar 2020, 10:25
by Proxas
Dzuku_Briedzis wrote: ↑05 Mar 2020, 16:12
Nežinau kuo kvepės, bet tepalą pats maišys su bendzu
ablia tpi, ta KTM teko prajodyt tai labai patiko, po 350 singletracke atrodo kaip su dviraciu paprasta, net kilo minciu irgi ziuret i kazka panasaus

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 14 Mar 2020, 16:13
by Dzuku_Briedzis
Patikrinimą atliko Baubz. Tuo pirma pakatūškė ir baigėsi. Nu ir tepalo inpylėm. Tai tiek. :kaukyte:
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 14 Mar 2020, 16:37
by wundis
matau pas husqvarna lempos normalios baigesi is kinijos, tai naudoja atliekas 70u metu?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 15 Mar 2020, 17:46
by Proxas
Dzuku_Briedzis wrote: ↑14 Mar 2020, 16:13
Patikrinimą atliko Baubz. Tuo pirma pakatūškė ir baigėsi. Nu ir tepalo inpylėm. Tai tiek. :kaukyte:
IMG_2019.jpg
Obana - naujas
Kode siandien trasoj nemaciau?
Grigiskese labai puikus single trackas padarytas aplink MX trasa - rikomenduoju
Siandien truputi patvarkyt teko po vetru, bet viskas oke - pravaziuojama su stangriuoju enduro

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 15 Mar 2020, 21:05
by Dzuku_Briedzis
Gariūnų duobėj abkatkę dariau ramiai. Prisimint kaip važiuot teko
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 16 Mar 2020, 19:12
by didzhej
Kaip PAVYDU blexa
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 16 Mar 2020, 22:17
by tomasn
Dj, neradai man kietojo uz 2000 eur?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 17 Mar 2020, 00:34
by storms
Nepavydu. Dirt scks&must die. #asfalt4eva
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 17 Mar 2020, 16:42
by didzhej
TomasN: nei tai, nei sau! Laukiu progos.
Storms: tyliai buk, juk vistiek nespjauni i pakatuskes per diorta!
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 17 Mar 2020, 17:08
by storms
Spjaunu nx į tas dūlkes. Kaka
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 17 Mar 2020, 21:07
by tckd
vaziuoja kaip pisasi von is temos. kas tau siandien dūŪlka?

briedis pataupei matau, jarvis edicijon nepajimt :slabo:
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 17 Mar 2020, 21:11
by Dzuku_Briedzis
tckd wrote: ↑17 Mar 2020, 21:07
briedis pataupei matau, jarvis edicijon nepajimt :slabo:
Nespėjau. Bet +400 jevro už dekalsus. Gal nx skaitau. Tech10 išeina nauji ir dar lieka tepalams už tokius pinigus
O amebinant jarvio lipdukai nepridės nieko greičiui