Page 10 of 37

Posted: 15 May 2008, 16:43
by Renaz
zil130 wrote:mergina vaziavo puikiai. Ash tik stovejau ir grozejausi, nes taip geriau nei ji stovetu ir manimi bjauretusi... ](*,)
Sekmadieni busi?

Posted: 15 May 2008, 17:07
by zil130
Renaz wrote:
zil130 wrote:mergina vaziavo puikiai. Ash tik stovejau ir grozejausi, nes taip geriau nei ji stovetu ir manimi bjauretusi... ](*,)
Sekmadieni busi?
savaitgali turiu enduro krosa per kurmiarausius su zoliapjove. :chain:

Posted: 16 May 2008, 15:30
by zasiuks
7dieni planuoju vaziuot i Kegums pasiziuret varzybu Europos cempionato. Dar kaip ir yra laisvu vietu, jei aisku ka domina. Isvaziuosiu ryte koki 8-9h ryto, grisiu po varzybu.
Klases vaziuos 65cc, 85cc, MX2 jr.
MX2jr klaseje turetume isvysti V. Buco ir M. Karro dvikova, del ko ir vaziuoju.
Jei ka domina i rageli praneskit.

Posted: 16 May 2008, 16:24
by Renaz
zil130 wrote:
Renaz wrote:
zil130 wrote:mergina vaziavo puikiai. Ash tik stovejau ir grozejausi, nes taip geriau nei ji stovetu ir manimi bjauretusi... ](*,)
Sekmadieni busi?
savaitgali turiu enduro krosa per kurmiarausius su zoliapjove. :chain:
? Nesupratau, bet patiko. kas negerai su zoliapjove?

Posted: 16 May 2008, 22:05
by tckd
Renaz wrote:? Nesupratau, bet patiko. kas negerai su zoliapjove?
stumdyt reikia, pati nevaziuoj! :^o

Posted: 17 May 2008, 00:14
by Yvl
Neatgaminu Kegumo trasos atminty... Cesis zinau, Kegums - neatgaminu...

Posted: 18 May 2008, 22:29
by zasiuks
Nieko gero. O kegums trasa yra netoli birzu. Turbut geriausiai irengta Latvijoje.
Motociklams plovyklos, teiseju namas, tualetai, dusai ir tt.

Posted: 18 May 2008, 22:35
by didzhej
ryspektas trasai.
o idomu kaip ten trevkintis, ileidzia a ne?

Posted: 18 May 2008, 22:36
by Yvl
zasiuks wrote:Nieko gero. O kegums trasa yra netoli birzu. Turbut geriausiai irengta Latvijoje.
Motociklams plovyklos, teiseju namas, tualetai, dusai ir tt.
tada su Cesis sumaishiau :) Cesis ziauriai greita kiek pamenu. Ten pirma karta pamaciau kaip kaliaske eina ant vienkes :)

Posted: 21 May 2008, 08:10
by zasiuks
Uz poros savaiciu organizuoju toki renginuka:
Image

Posted: 21 May 2008, 10:04
by tckd
priekabos irgi akrobatika rodys?

yvlui tada patiks =;

Posted: 21 May 2008, 10:05
by Yvl
tckd wrote:priekabos irgi akrobatika rodys?

yvlui tada patiks =;
priekbaos IS ESMES yra akrabatika, obaleu!

Posted: 21 May 2008, 13:36
by wundis
oble ! geras.
programoje nematau 600cc Bandit pasirodymo ? manes neprieme ? #-o

Posted: 21 May 2008, 13:46
by didzhej
zasiuks wrote:Uz poros savaiciu organizuoju toki renginuka:
Image
Uzdejau pliusa, nes patiko paboldinti zodziai!
Butinai susirasiu galimybe atlekti, paziureti.

Posted: 22 May 2008, 22:54
by zasiuks
Truputi temos atgaivinimui. Kelios akimirkos is keliu paskutiniu savaitgaliu.
Pozniako lenkimas ir guldymas.
Image
Isejimas is posukio
Image
Nusileidimas nuo tramplyno latvijoj
Image
Pirma vieta vaziavime Robert Just ir antra - rukstela. LV pirmas etapas 2 vaziavimas
Image