Page 10 of 18

Posted: 21 Jul 2010, 11:02
by sai
viesai erdvei neblogas planas :) ar jau dalinat?
aciu, pasirasau.
kokie htc? nemoku naudotis, bet noreciau ismokt, nes jau biski reik.

Posted: 21 Jul 2010, 11:41
by efk0nas
liankas wrote:
NU yra paprastesnis variantas:
7 val, 2000sms, 1Gb=25/men
Iphone tik pagal uzsakyma, kainos panasios su Omniu,
asmeniskai nesizaviu abaliu, bet uztat HTC galiu pasiulyti geresniu.

Ir siaip man visiskai px, manau tik, kad jeigu 15 val per menesi zmogus nesneka, moketi 100 per menesi tikrai biski per daug. Tiek ziniu
Nu, skamba visai rimtai - net žmonai tokį būčiau pajamęs. Kur buvot, kai reikėjo ble? ](*,)

O HTC turėjau net kelis.. Jei su WM, tai Dieve padėk.. Vilčių teikia nebent naujieji su Androidu, bet Desire ir iPhone 3GS turintis bičiulis sako, kad iPonkė vis tiek smagesnė. Be to, aš esu Apple fanboy'jus, kaip kad DJ'us paskutinę maikę suplėšytų dėl BNV ir Dukaki :D

Grįžtant prie Omnio kainų, reikia pažymėti dvi sąlygas:
1. iš 100 Lt lyg 60 yra telefono mokestis.
2. kaip jau sakiau, reikalas pasirašytas prieš pusantrų metų. Tada vien neribotas interis kainavo 50 Lt, nekalbant apie 5h pokalbių ir sms'kes.

Posted: 21 Jul 2010, 11:46
by Dzuku_Briedzis
Na ikisiu trigrasi:

iphuons: 60LT/men
ajfono planas: 45Lt/men. Inkliuded: 1000min pokalbiu, neribotas sms (bet ne daugiau 2000 per diena), neribotas 3G.

Kol kas niekas kitas nieko panasaus net nepasiulo

Posted: 21 Jul 2010, 11:57
by efk0nas
Dzuku_Briedzis wrote:Na ikisiu trigrasi:

iphuons: 60LT/men
ajfono planas: 45Lt/men. Inkliuded: 1000min pokalbiu, neribotas sms (bet ne daugiau 2000 per diena), neribotas 3G.

Kol kas niekas kitas nieko panasaus net nepasiulo
čia kas tau tiek davė?

Posted: 21 Jul 2010, 12:06
by Dzuku_Briedzis
Kas kas.. Omnis.. kazkokia kaledine akcija atrakcija buvo. Jau irgi pusantru metu praejo

Posted: 21 Jul 2010, 12:22
by liankas
Dzuku_Briedzis wrote:Kas kas.. Omnis.. kazkokia kaledine akcija atrakcija buvo. Jau irgi pusantru metu praejo
paliubomu 60*24- nebloga kaina gaunas

Posted: 21 Jul 2010, 12:24
by efk0nas
liankas wrote:
Dzuku_Briedzis wrote:Kas kas.. Omnis.. kazkokia kaledine akcija atrakcija buvo. Jau irgi pusantru metu praejo
paliubomu 60*24- nebloga kaina gaunas
Nu tai normalu, iPonkės kaina gi visada buvo skaičiuojama apie 3kLt.

Posted: 21 Jul 2010, 12:46
by liankas
efk0nas wrote:
liankas wrote:
Dzuku_Briedzis wrote:Kas kas.. Omnis.. kazkokia kaledine akcija atrakcija buvo. Jau irgi pusantru metu praejo
paliubomu 60*24- nebloga kaina gaunas
Nu tai normalu, iPonkės kaina gi visada buvo skaičiuojama apie 3kLt.
Ka ble? Kiek?

Posted: 21 Jul 2010, 13:03
by efk0nas
liankas wrote: Ka ble? Kiek?
Nu taip. Perkant oficialiai iš Omnio iPhonkės sandorio suminė vertė (suskaičiavus mėnesines įmokas, arba tiesiog perkant be sutarties) visada gaudavosi apie 3kLt.

Todėl dabar ir pagalvojau, kad šiandien geriau jamčiau naują iPhone 4G iš UK už 600 poundų ir tavo pasiūlytą T2 planą

Posted: 21 Jul 2010, 13:11
by storms
uwaga: t2 rysys gerokai sudinesnis uz bites. faktas. bet ne ant tiek, kad butu verta moketi daugiau.
:albino:

Posted: 21 Jul 2010, 13:22
by liankas
storms wrote:uwaga: t2 rysys gerokai sudinesnis uz bites. faktas. bet ne ant tiek, kad butu verta moketi daugiau.
:albino:
zodziu taip, uz androidus neagituosiu nes 'na liubitela', del tos pacios priezasties nesakysiu kad iphone gaidys. Del rysio irgi daug neprikomentuosi... kiekvieanam kitaip sviecia. 1,5 lemo zmoniu naudojasi, reiskia ne toks jau ir sudas.
Kam labai reikes mineto plano, ypac be telefo, speshal MF akcija PM
EDIT
o del 3klt kainos, tai as irgi parduodu savo SV uz 14klt, galiu parduoti ir uz 8klt, bet su men abonentiniu mokesciu 260ltx24 men, arba uz viena lita su 666x24 men abonentiniu.

Posted: 21 Jul 2010, 13:27
by Dzuku_Briedzis
efk0nas wrote:Todėl dabar ir pagalvojau, kad šiandien geriau jamčiau naują iPhone 4G iš UK už 600 poundų ir tavo pasiūlytą T2 planą
Draugiskai labai rimtai patariu, nepirk. Nu nepirk.. Nors pats esu abaliu fanas - irgi nepirkau. Palauksiu next gen. Sitas Ajpuonas - jau yra Apple Vista

Posted: 21 Jul 2010, 13:56
by efk0nas
Dzuku_Briedzis wrote:
Draugiskai labai rimtai patariu, nepirk. Nu nepirk.. Nors pats esu abaliu fanas - irgi nepirkau. Palauksiu next gen. Sitas Ajpuonas - jau yra Apple Vista
A kas ten taip blogai? Nežiūrint juokingo bajerio su antena apatiniame kairiajame kampe :) Bet tas bumperiu išsprendžiamas, taip kad nieko baisaus. O daugiau.. Procas galingas, RAM'o daugiau nei iPad'e, batarkė didesnė ir talpesnė, afigitelnas ekranas ir pilnas iOS4 funkcionalumas. Skaitau, įdomu?

Edit: dar pamiršau paminėt nesibraižančią nugarėlę! :cheers:

Posted: 21 Jul 2010, 14:03
by Dzuku_Briedzis
Antena tik vienas is diorginanciu bugu.. Nepyk, bet nematau jokio pointo ieskot workaroundu naujam daiktui... Perki kazka naujo ir dar turi leist babkes, kad jis veiktu.

Dar keli minusai:
*) naujo tipo stiklas... draug trapesnis nei 3G ar 3GS, nemazai reportinama apie "netiketa suskilima"
*) nugareles plastikas yra visiskas sudas, kuris LABAI braizosi!

Isavada, jei noresi normaliai naudot tau reikes isigyti:
*) kandona telefonui, kad antena nepjautu grybo
*) uzklijuot nakleike stiklui
*) uzklijuot nakleike nugarelei

Arba visa telefona kist i celofanini maiseli. Man neskamba isdidziai

Posted: 21 Jul 2010, 14:16
by efk0nas
Matai, per mažai gandų skaitau, pasirodo.. Galvojau, stiklas liko tas pats ir jis dedamas vienodas iš abiejų pusių.. Reiks pasidomėt.