Page 10 of 88
Posted: 06 Mar 2008, 11:33
by gonzas
Vito wrote:Gonzikui kalu + paskatinimui

nepadlaiziauk, TAVES NEDROSHIU!
beje, sestadieni ateik i Siena. ash dirbsiu. pasitusinsim. ana sestadieni buvo Naktinis atejes. baigesi tuom, kad su mergaite tokia jauna (nu mokinuke beveik, kaip tau patinka) ejo i mashina pabut. grizo laimingesnis kokius 14 kartu.

Posted: 06 Mar 2008, 11:38
by Vito
gonzas wrote:Vito wrote:Gonzikui kalu + paskatinimui

nepadlaiziauk, TAVES NEDROSHIU!
beje, sestadieni ateik i Siena. ash dirbsiu. pasitusinsim. ana sestadieni buvo Naktinis atejes. baigesi tuom, kad su mergaite tokia jauna (nu mokinuke beveik, kaip tau patinka) ejo i mashina pabut. grizo laimingesnis kokius 14 kartu.

Turesiu omeny ir raumeny

Posted: 06 Mar 2008, 11:46
by Yvl
didzhej wrote:ATOSTOGOS
Vaziuosiu dar papildomu tyrimu, bet pagal pirminius pas mane nutruke du kelio raisciai, uzdrausta net vaikscioti daug. Kaupiasi vandenys ir visi kiti malonumai.
e! o tai tau gal ir
Ilizarovo aparata uzdes? Duosi gaikes pasukinet? Prasau.... [-o<
Posted: 06 Mar 2008, 17:53
by didzhej
ai nu na.. nezinau, nenoriu tokio
Posted: 06 Mar 2008, 17:56
by Yvl
didzhej wrote:ai nu na.. nezinau, nenoriu tokio
bet zinok daba jau ir karboniniai buna!
anadien kazkaip skaitinejau apie tuos isradimus - draugelis kadais nesiojo toki...
Posted: 24 Mar 2008, 19:01
by didzhej
Istorijos tesinys.
Buvo taip:

Pato taip:

O dar pato...

Posted: 25 Mar 2008, 19:24
by didzhej
Blin. pameciau kamsti, abkatke pavyko - kamstis nunyko.
Gal ideju turite kur susirasti used??? or new?!

Posted: 25 Mar 2008, 19:45
by w919
didzhej wrote:Blin. pameciau kamsti, abkatke pavyko - kamstis nunyko.
Gal ideju turite kur susirasti used??? or new?!
Aha! Pries savaite issprendziau analogiska problema.
Mano atvejis buvo - kakliuko diametras 44 mm, o kamscio aukstis (kakliuko gylis iki susiaurejimo) 12 mm. Is nuotraukos sprendziu kad pas tave lygiai toks pat.
Jei taip, tai Autoaibeje (Zirmunu Rimi is kaires puses) prasyk radiatoriaus kamstelio Honda Civic/CRX D16A9 varikliui ir butinai nurodyk ismatavimus bei pasakyk kad kamstis metalinis. Kainuoja 30 Lt.
Arba galiu nupirkt kada grizdamas is darbo, man pakeliui, tik pasakyk ar tikrai tokios ismeros.
Posted: 25 Mar 2008, 19:45
by tckd
didzhej wrote:Blin. pameciau kamsti, abkatke pavyko - kamstis nunyko.
Gal ideju turite kur susirasti used??? or new?!
gal used koki pavyktu rast nemelejonai diametru naudojama..
o abkatkej kas buvo daroma? du alaus??
EDIT: *ivertinant prognoz pagody.
Posted: 25 Mar 2008, 19:47
by w919
tckd wrote:didzhej wrote:Blin. pameciau kamsti, abkatke pavyko - kamstis nunyko.
Gal ideju turite kur susirasti used??? or new?!
gal used koki pavyktu rast nemelejonai diametru naudojama..
o abkatkej kas buvo daroma? du alaus??

Zr. auksciau.

Panasu, kad tokie kamsciai placiai naudojami ne tik Husqvarnoms, bet ir Suzuki.

Posted: 25 Mar 2008, 19:52
by Qu'est ce que c'est
diametras diametru, bet da rejk pasiziuret kad kamstyje esancio voztuvelio atsidarymo slegis atitiktu
Posted: 25 Mar 2008, 19:59
by tckd
w919 wrote:Zr. auksciau.

Panasu, kad tokie kamsciai placiai naudojami ne tik Husqvarnoms, bet ir Suzuki.

tiksliai mm nzn bet atrodo beveik 1:1 kaip kawasaki
Qu'est ce que c'est wrote:diametras diametru, bet da rejk pasiziuret kad kamstyje esancio voztuvelio atsidarymo slegis atitiktu
vava, anualus pavarciau, atkreipia demesi

Posted: 25 Mar 2008, 20:46
by didzhej
tckd wrote:
gal used koki pavyktu rast nemelejonai diametru naudojama..
Nu lyg radau tinkama nuo ardomos h.varnos.
o abkatkej kas buvo daroma? du alaus??
buvo tepalas pariebintas papildomais gramais tepalo.
du kartus po 10 min sildomas motoras - lengvai lenkiant rankenuke.
alus eina dabar. geras.
EDIT: *ivertinant prognoz pagody.
skaitau kauno rajonai buvo dekingi siuo klausimu!
vilnius, girdejau, po sniegu tunoja... karas keliuose, taip pat girdejau.
Posted: 25 Mar 2008, 20:54
by gonzas
vakar matalinau palei nemuna. nuo nevezio iki vilkijos.
patiko.
Posted: 04 Apr 2008, 14:11
by didzhej
Ar zinot, kad...
oras vercia lekti...
pirkiniai vercia lekti
ir net technika taip ziuri naglai.. irgi vercia lekti...
taigi ruosiantis lekti buvo atlikti sekantys pasitaskymai pinigais:
Vakar internetu igijau kelieniu apsaugas Acerbis:
Siandiena igyjau:
Gausiai patiko, nes turi apsaugas rieso (tipo krutai dabar)...
Ir juokinga daikta:
