Page 10 of 14

Posted: 08 Apr 2008, 15:14
by Nauris
o tai vistik kaip pasielget su PAIR(pas suza gal kitaip vadinama) sistema?

Posted: 08 Apr 2008, 15:33
by didzhej
sian maciau stenda.
ispudingai.

gaila to zmogaus kuris 'sukineja' motus :) turbut garantuotai pentsijoje bobos negirdes, ramus gyvenimas nusimato.

Posted: 08 Apr 2008, 16:18
by Username
Turbut tokio civilizuoto dalyko kaip ausines negirdejo? :)

Posted: 08 Apr 2008, 16:57
by w919
Username wrote:Turbut tokio civilizuoto dalyko kaip ausines negirdejo? :)
paantrinu, ausines yra butinos.

Posted: 08 Apr 2008, 17:09
by Nauris
stendas 100k lt., itariu ausines buvo komplekte, kaip ir prei granatsvaidzio CarlGustav :D

Posted: 08 Apr 2008, 17:24
by Vito
Nereikia antrint. Ausines yra ir ne vienas komplektas :) Ale o bet taciau pabandykit kad ir su ausinem pastovet kai uzdaroj patalpoj 107 dB ;-)

Posted: 08 Apr 2008, 17:27
by mindaugasa vol.2
jei stendo operatorius nedurnas, tai po metu dvieju apsiformins profesine liga ir nuo to laiko i kiekvieno parduodamo kawasakio kaina bus ikalkuliuotas procentelis ishmokoms uz sveikatos netekima.

Posted: 08 Apr 2008, 17:49
by Nauris
mindaugasa vol.2 wrote:jei stendo operatorius nedurnas, tai po metu dvieju apsiformins profesine liga ir nuo to laiko i kiekvieno parduodamo kawasakio kaina bus ikalkuliuotas procentelis ishmokoms uz sveikatos netekima.


:D

Posted: 08 Apr 2008, 17:57
by Username
Vito wrote:Nereikia antrint. Ausines yra ir ne vienas komplektas :) Ale o bet taciau pabandykit kad ir su ausinem pastovet kai uzdaroj patalpoj 107 dB ;-)
Na tada problemos sprendziamos sprendimo budu:

Image

:)

Posted: 08 Apr 2008, 19:09
by tckd
Username wrote: Na tada problemos sprendziamos sprendimo budu:
:)
visi putoplastai, bintai, ausines, kepure an galvos
problemos neissprendzia tik ja sumazina...

Posted: 08 Apr 2008, 19:32
by El Traxo
Jami ausines su aktyviu glušilinimu ir dirbi sau. Šauliai senai naudoja. Nupjauna triukšmus nuo ~80dB, kai bet koks šnabždesys girdisi kuo puikiausiai
Image

Posted: 08 Apr 2008, 20:20
by didzhej
visi jus asiliukai
as tik stenda pagyriau ir, kad baisus motociklai ant jo bus/yra bandomi.. o jus cia mokslini darba parasete! eikite ir rasykite i kubizdaliu kampeli. ausines mat nesugalvojo, prefesinias ligas...

kuris sian leket su mocu?
eikit lekt, o ne rasinekit nesamones.

viskas. pasisakiau.

Posted: 08 Apr 2008, 20:59
by Username
tckd wrote:
Username wrote: Na tada problemos sprendziamos sprendimo budu:
:)
visi putoplastai, bintai, ausines, kepure an galvos
problemos neissprendzia tik ja sumazina...
Nesutinku.

:snooty:

Posted: 08 Apr 2008, 22:47
by tckd
didzhej wrote: kuris sian leket su mocu?
eikit lekt, o ne rasinekit nesamones.
viskas. pasisakiau.
pralekei simta metru tai jau Vyras?! kiek minusu uzteks?

Posted: 08 Apr 2008, 22:51
by didzhej
duok du, kad daugiau nesiziociau

p.s. bet as juk su savim nelyginu. ](*,)