Page 10 of 11
Posted: 28 Jul 2009, 17:36
by zhaltas
El Traxo wrote:Pirkt nenoriu (garaþas ne mano, bendroj sumoj suma ir pan.) O tokie daigtai voliojasi belekur, tik pakelti reikia
as galiu atidot dykai, net ne uz alu, o dykai. Bet kaune.
Kitu atveju ismesiu.
Bet senoviski , negrazus, turbut net be gaubtu, t.y isuki lenpas ir sviecia pakol su masinos kapotu atidarinedamas nesudauzai. Kad veikia negarantuoju, bet tokio sh yra.
Is kitos puses jei neveikia, tai 100kart geriau pirkt su akcija is senuku, tai bus grazus, siuolaikiski, IP65, nereiks papildomai droseliu pirkinet ir siiap pistis.
o siaip tavo vietoj nueiciau pas savininka ir sutarciau kad nuperku/pajungiu - grazu sviecia- o jis neima 2men uz nuoma - abiem gerai. Arba paprasyciau kad kas paimtu is kauno is manes tuos senoviskus, rusiskus, baisius, galbut neveikiancius.
Posted: 09 Sep 2009, 21:24
by mindaugasa vol.2
pagalvojau: nenaudosiu visvien
nusprendziau: tai parduodu
-spada vienos dalies apranga nuo lietaus. raudona ir vyrisko dydzio (uzsidejau ant odines aprangos. raso 58dydys, bet cia uzsideti ant 58 dydzio)
-alpinestar touringines-nuo lietaus pirstines. taip pat raudonos, tekstile kazkokia. vienzo minkstos.
bonusas: baiai nuolietaus (oxford, su kietu padu). 46dydzio (ant)
kaina: 150lt.
arba keiciu: i nuo lietaus vien striuke-gandona, kur tarpukoji susisega ir gerai.
Posted: 15 Sep 2009, 14:57
by Yvl
gal pas ka voliojasi anavatoks rakandas? savaitgaliui pajamciau.
idant tai butu tik vypendronas, o ne mirtinai reikalinga, tai nuomotis is kantoru uzbrangey noro jokio...

Posted: 01 Nov 2009, 18:17
by Yvl
tvarkiau garaza. radau besivoliojant. Naujos. Liadas.
2 vnt.
NGK DPR8EA-9 spingsuliu
Dvacokas ir neskites. Suostene ale galima ir pasiust kur nors kitur.
KAINOS BRANGS!!!!

Posted: 01 Nov 2009, 20:22
by gonzas
brungei nori.
Posted: 01 Nov 2009, 20:50
by wundis
ziguliui tiks?
Posted: 01 Nov 2009, 20:54
by zil130
Nešk un kapinių

Posted: 01 Nov 2009, 22:21
by tckd
heh blia keweseklui ain.. yvlai zvakiu jau turi tai tik keweseklo truxta!

Posted: 02 Nov 2009, 07:48
by Yvl
gonzas wrote:brungei nori.
uz dvi, abaly!
Posted: 16 Apr 2010, 19:40
by mindaugasa vol.2
labai,
pirmas pravaziavimas - pirmi nuostoliai: pameciau plastmasini kamstuka, kur i pakojos gala dedama. shudelis shudeliu, bet tarpe kitko jei duos dievas iki rimtesnes trasos nulekt, tai gali tech komisija priminti.
klausimas: turi kas nors atliekama? tekina? aciu?
Posted: 17 Apr 2010, 02:22
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:labai,
pirmas pravaziavimas - pirmi nuostoliai: pameciau plastmasini kamstuka, kur i pakojos gala dedama. shudelis shudeliu, bet tarpe kitko jei duos dievas iki rimtesnes trasos nulekt, tai gali tech komisija priminti.
klausimas: turi kas nors atliekama? tekina? aciu?
paliubomu turiu, tik nesupratau koki dar kamstuka? part numberis? binaras?
Posted: 17 Apr 2010, 11:06
by mindaugasa vol.2
na reisingine pakoja buna vamzdzio formos, rifliuotu pavirsiumi ir isorineje puseje butinai isistas plastikinis, pusapvalis kamstukas.
gal padarysiu binara.
Posted: 04 May 2010, 12:57
by mindaugasa vol.2
labadiena bikeriai,
kas turi atliekama kompaktiska motociklo uzvedimo spynele (su ratu)?
keiciu i ne tokia kompaktiska, taciau TUV gepruft, zoliapjove apruft
arba perku
Posted: 05 May 2010, 07:41
by Arvis
Gal kas sia savaite pro Gargzdus i Vilniu vaziuos ? Reiktu smulkmena pajamt.
Posted: 05 May 2010, 14:32
by Arvis
Negi nieks vilnius - klaipeda nevazineja
