Page 10 of 26

Posted: 01 Dec 2008, 14:51
by Yvl
nedvasingam njufse andai zmogus bedavoja kad del vespos detaliu atsako is ju nesulaukia..

Posted: 01 Dec 2008, 14:53
by ezhiukas
gal bonkrutavo? KrIze gi :)

Posted: 01 Dec 2008, 14:53
by Rashyd
Skaitau grizta lizinginiai ir ne tik furizmo direktoriu ir ne tik harliai... ehheheh

Posted: 02 Dec 2008, 08:33
by Arvis
kol dar turiu vilties kad sugrish, beigi ikveptas mindaugo techninio skyrelio sugalvojau pasikeist shakiu stakanus. Ezhiuk papasakok ar ten daug vargo tai padaryt ?
Tepalo menzurele is mindaugo skolinsiuos.

Posted: 02 Dec 2008, 08:51
by ezhiukas
nieko ten labai sudetingo. Daugiausia parkiu yra sudeti salnikus ir suspausti spyruokles. Kitkas elementaru.

Posted: 02 Dec 2008, 09:18
by mindaugasa vol.2
arvi, ir tu nori 1.10 kacergoj sukti?
gerai
beje, vakar skyriau siek tiek laiko spyruokles suspaudimo ir fiksavimo inagiui pasigaminti
beje2, taip pat kazkada luisas padovanojo daikta rieboksiu ipresavimui. taciau jis nera universalus, zr. sakiu diametra.

Posted: 02 Dec 2008, 09:19
by ezhiukas
jis nori blizgeti kaip tikras rokeris, todel keicia aliumininius stakanus i chromuotus :)

Posted: 02 Dec 2008, 09:20
by Arvis
Kaciargoj imsiu geriausia laika savo klasej. Pamatysit!

Posted: 02 Dec 2008, 09:21
by Arvis
ezhiukas wrote:jis nori blizgeti kaip tikras rokeris, todel keicia aliumininius stakanus i chromuotus :)
Stakanai dar nenupirkti. Vyskta galimybiu studija.

Posted: 02 Dec 2008, 09:30
by ezhiukas
siulau imt roadkinginius ir det antra diska, turesi normalius stabdzius. Bent jau pagal fotkes, ant fatbojaus ratu yra tvirtinimai dviem diskam, be to kai kurie asmenys man ta kazkada minejo. Jei ka galim nuimt viena viena diska kad ir nuo maniskio ir primatuot. Sparno tvirtinima biski dadaryt ne problema jei ir netiks. Nes vienas diskas nepades, net jei cilindriukai bus brembo o tas diskas plaukiojantis. Victory i visus savo modelius deda brembo + plaukiojantys diskai, bet vistiek visus modelius kur prieki stovi vienas diskas testuotojai pizdavoja.

Posted: 02 Dec 2008, 10:23
by Teo
mokslo labui, galiu paskolinti du roudkingo stakanus, ten visokiems pamatavimams ir pan.

Posted: 02 Dec 2008, 10:37
by ezhiukas
taviskiai netiks, nuo 07 metu eina kitokie

Posted: 02 Dec 2008, 10:45
by Teo
ezhiukas wrote:taviskiai netiks, nuo 07 metu eina kitokie
nesamonÄ— - pas mane nuliovas/ledinis baikas !

Posted: 02 Dec 2008, 10:50
by mindaugasa vol.2
atsiprasau, kad cia parasysiu: juokingiausas eva dalykas yra vienadiskiai stabdziai ant nebiudzetinio/nemazakubaturio baiko.
kodel?
kam?
du diskai bus pereboras ir per smarkiai stabdys?
ishbrangs baikas, uzdejus antra puse?
nukentes grozis?

parashykite kas nors, maldauju

beje, skaiciau kad smarkiai stbdant juntamai susuka shakes/vaira. cia buvo apie buell su lipniom padangom ir smarkesniu vaziavimu.

Posted: 02 Dec 2008, 10:54
by ezhiukas
as irgi to nesuprantu. Baikas pakankamai sunkus ir brangus, taip kad ten su vienu disku nieko nesutaupe.