Page 10 of 10

Re: Signalizacija

Posted: 27 Apr 2012, 09:53
by Martynas
:D paieskose KEY FOB nuo 00 metu su knopke.... turi kas atliekama, gal voliojasi kur stalciuj nereikalingas? Reik sau ne pardavimui!

Re: Signalizacija

Posted: 27 Apr 2012, 10:56
by Yvl
tuo paciu idedu komercijos:
pernai per zborus rastu raktu savinykas neatsirado. tai jei kam reik fobo nuo beros 07 (be knopkes) (FCC ID lipdukas viduj yra - pririst bus galima) - tai pas mane voliojasi

Re: Signalizacija

Posted: 02 May 2012, 11:16
by Teo
Yvl wrote:tuo paciu idedu komercijos:
pernai per zborus rastu raktu savinykas neatsirado. tai jei kam reik fobo nuo beros 07 (be knopkes) (FCC ID lipdukas viduj yra - pririst bus galima) - tai pas mane voliojasi
man rodos, gali jį išmesti, nes tas naujesnis be knopkės, antrą kartą neprisiriša

Re: Signalizacija

Posted: 01 Nov 2012, 19:30
by Yvl
gal kas norit mataciklini aliarma ysidet? is keules isoperavau nes nafik nereikia
anavatoks

Re: Signalizacija

Posted: 02 Nov 2012, 15:09
by Martynas
ivl turi dar ta foba?

Re: Signalizacija

Posted: 02 Nov 2012, 16:22
by Yvl
turu

Re: Signalizacija

Posted: 04 Nov 2012, 21:03
by Martynas
:occasion5: paimciau, kiek nori alaus

Re: Signalizacija

Posted: 04 Nov 2012, 21:09
by Yvl
Reikžiuret