Page 10 of 39
Posted: 27 Nov 2008, 15:23
by danas
pezČa, nebebus pragrieso ant mf

Posted: 27 Nov 2008, 15:24
by Renaz
Nesikit i Tamaros kanpeli, nes prasides genocidas!
Posted: 27 Nov 2008, 18:23
by Ziune
ciur ne ash
ciprasau
Renaz wrote:
BMV wrote:
Meskit jei norit. Baisiai as cia verksiu.
Bezdekit ir toliau cia tarp saves nesamones ir uostykit.
Jokio progreso tame nematau, Jei neisileidziat naujoku, tai jusu valia.
Aciu. Ismetem. Sekantis.
Posted: 12 Feb 2009, 21:37
by ezhiukas
pabandziau siandien su xr pralekt. Tamara nivalyt
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 12 Feb 2009, 21:51
by Rashyd
a tau atsiust nuorodu, kur pries perkant tamara tai buvo konstatuota daug kartu?
Posted: 12 Feb 2009, 21:54
by ezhiukas
nereikia. Zinojau kad tamara nevalyt. Tiesiog neatrode kad taip smarkiai pakol nepalyginau
Posted: 12 Feb 2009, 22:13
by zil130
su kuo palyginai?
Posted: 12 Feb 2009, 22:48
by Renaz
zil130 wrote:su kuo palyginai?
XR
Posted: 12 Feb 2009, 22:51
by Ziune
Skaitau pajamk dar palyginimui cbr
P.s. be abejo visus bandyk toje pacioje trasoje, pvz Kacergines..
ezhiukas wrote:nereikia. Zinojau kad tamara nevalyt. Tiesiog neatrode kad taip smarkiai pakol nepalyginau
Posted: 08 Mar 2009, 22:51
by Renaz
labas, mielas dienorasti, senai su tavim nesikalbejau.
suzinok, kad siandien buvo atliekamas ismetimo dudos balso storinimas. pratestavus decibelus nuspresta, kad balsas atsigaves, neabejotinai prades valint. rezultato aliustracija pridedama.

Posted: 08 Mar 2009, 23:06
by zil130
Panašus į artilerijos sviedinį, žėsim ar šaudys

Posted: 08 Mar 2009, 23:08
by mindaugasa vol.2
gal iliustracija butu galima placiau pakomentuoti, pls?
pvz. tas shobelis ant varztu? cia tik "dangtelis" ar kartu su vamzdziu viduj eina? laisvai keiciamas dizainas?
o uz dusles ar ten ne kazkoks ishsipletimo bakelio kamstis? nieko nesuprantu (t.y. neiziuriu)

Posted: 08 Mar 2009, 23:14
by _heyy
cia nuo dominatoriaus koki uzsilikusi bakeli papoliraves uzdejai? isradinga!
Posted: 08 Mar 2009, 23:40
by Renaz
_heyy wrote:cia nuo dominatoriaus koki uzsilikusi bakeli papoliraves uzdejai? isradinga!
jo, sifona gazirovkes papoliraves uzdejau. ne taip isradinga, bet patikima.
Posted: 08 Mar 2009, 23:54
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:gal iliustracija butu galima placiau pakomentuoti, pls?
pvz. tas shobelis ant varztu? cia tik "dangtelis" ar kartu su vamzdziu viduj eina? laisvai keiciamas dizainas?
o uz dusles ar ten ne kazkoks ishsipletimo bakelio kamstis? nieko nesuprantu (t.y. neiziuriu)

pasakoju.
- paimtas standartinis duslerkas, turejes, kokiu 2 cm skersmens ismetimo skylute-vambzdeli
- vambzdelis apgreziotas ir isluptas. vambzdelio ilgis pasirodes apie 25-30. sistema sekanti: ateina viena didele skyle, nueina du vambzdziai, ir grizta per pastari i lauka. daug vingiu ir peripetiju.
- paimtas papildomas dangtelis is lavincio ir apipjautas pagal vieta
- uzdetas ir prikniedytas nerzaveikom.
- isklausytas piktas riaumojimas
- kiek toliau matoma sausinimo skyscio bakelio kamstis