Page 10 of 39

Posted: 27 Nov 2008, 15:23
by danas
pezČa, nebebus pragrieso ant mf :-k

Posted: 27 Nov 2008, 15:24
by Renaz
Nesikit i Tamaros kanpeli, nes prasides genocidas!

Posted: 27 Nov 2008, 18:23
by Ziune
ciur ne ash
ciprasau
Renaz wrote:
BMV wrote: Meskit jei norit. Baisiai as cia verksiu.
Bezdekit ir toliau cia tarp saves nesamones ir uostykit.
Jokio progreso tame nematau, Jei neisileidziat naujoku, tai jusu valia.
Aciu. Ismetem. Sekantis.

Posted: 12 Feb 2009, 21:37
by ezhiukas
pabandziau siandien su xr pralekt. Tamara nivalyt ](*,)

Posted: 12 Feb 2009, 21:51
by Rashyd
a tau atsiust nuorodu, kur pries perkant tamara tai buvo konstatuota daug kartu?

Posted: 12 Feb 2009, 21:54
by ezhiukas
nereikia. Zinojau kad tamara nevalyt. Tiesiog neatrode kad taip smarkiai pakol nepalyginau

Posted: 12 Feb 2009, 22:13
by zil130
su kuo palyginai?

Posted: 12 Feb 2009, 22:48
by Renaz
zil130 wrote:su kuo palyginai?
XR

Posted: 12 Feb 2009, 22:51
by Ziune
Skaitau pajamk dar palyginimui cbr
P.s. be abejo visus bandyk toje pacioje trasoje, pvz Kacergines.. :albino:


ezhiukas wrote:nereikia. Zinojau kad tamara nevalyt. Tiesiog neatrode kad taip smarkiai pakol nepalyginau

Posted: 08 Mar 2009, 22:51
by Renaz
labas, mielas dienorasti, senai su tavim nesikalbejau.
suzinok, kad siandien buvo atliekamas ismetimo dudos balso storinimas. pratestavus decibelus nuspresta, kad balsas atsigaves, neabejotinai prades valint. rezultato aliustracija pridedama.

Image

Posted: 08 Mar 2009, 23:06
by zil130
Panašus į artilerijos sviedinį, žėsim ar šaudys ;-)

Posted: 08 Mar 2009, 23:08
by mindaugasa vol.2
gal iliustracija butu galima placiau pakomentuoti, pls?
pvz. tas shobelis ant varztu? cia tik "dangtelis" ar kartu su vamzdziu viduj eina? laisvai keiciamas dizainas?
o uz dusles ar ten ne kazkoks ishsipletimo bakelio kamstis? nieko nesuprantu (t.y. neiziuriu)
:^o

Posted: 08 Mar 2009, 23:14
by _heyy
cia nuo dominatoriaus koki uzsilikusi bakeli papoliraves uzdejai? isradinga!

Posted: 08 Mar 2009, 23:40
by Renaz
_heyy wrote:cia nuo dominatoriaus koki uzsilikusi bakeli papoliraves uzdejai? isradinga!
jo, sifona gazirovkes papoliraves uzdejau. ne taip isradinga, bet patikima.

Posted: 08 Mar 2009, 23:54
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:gal iliustracija butu galima placiau pakomentuoti, pls?
pvz. tas shobelis ant varztu? cia tik "dangtelis" ar kartu su vamzdziu viduj eina? laisvai keiciamas dizainas?
o uz dusles ar ten ne kazkoks ishsipletimo bakelio kamstis? nieko nesuprantu (t.y. neiziuriu)
:^o
pasakoju.
- paimtas standartinis duslerkas, turejes, kokiu 2 cm skersmens ismetimo skylute-vambzdeli
- vambzdelis apgreziotas ir isluptas. vambzdelio ilgis pasirodes apie 25-30. sistema sekanti: ateina viena didele skyle, nueina du vambzdziai, ir grizta per pastari i lauka. daug vingiu ir peripetiju.
- paimtas papildomas dangtelis is lavincio ir apipjautas pagal vieta
- uzdetas ir prikniedytas nerzaveikom.
- isklausytas piktas riaumojimas
- kiek toliau matoma sausinimo skyscio bakelio kamstis