Page 10 of 22
Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 11:14
by Yvl
kad nezvengem...

Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 11:34
by ezhiukas
nu atvaziuok garaziukan, paskolinsiu arba galesi vietoj pasikeist. Oras vaziavimui palankus
Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 11:39
by Yvl
dar kalodkiu net neturiu

ale laiku apsiziurejau, kad ner ir su kuo atsriubuot anasias

sian tai anikaip paliubomu.
ps. o tai rimptai su paprastu coliniu sesiakampiu 1/4 atsisuka? kazkaip net nepabandziau uzdet

Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 12:04
by ezhiukas
su sesiakampiu tai ne, neuzdesi. Bet kilpos paprastai buna dvylikakampes. Su tokia normaliai atsisuka. Beje, 1/4" yra mazas dydis, ne visuose komplektuose buna.
Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 12:39
by Yvl
aaaa kilpa. as apie galva mislijau.
Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 13:40
by zil130
turiu darbe 1/4 ir 3/8 raktus, galiu paskolyt.
king tony, kas išvertus reiškia Karalius Tomas
Re: Irankiai
Posted: 13 Mar 2012, 13:42
by storms
karalisu antanas, jei tiksliau
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 11:02
by M`BaubZ
laba diena,
turiu porą tokių kwestų-rekwestų:
pirmiausiai norėčiau paklausti, ar niekas iš d.b klubhauzo nesiskolino mikrometro? nelabai manau, kad skolinosi, bet o maža ką...
kitas klausimas - gal kas paskolins dinamometrinį raktą mažiems niutonmetrams (iki 30 ar pan.)? tomasn, gal pas tave prelegt galima?
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 11:09
by storms
jei kitur nerasi - paskolinsiu
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 11:12
by tckd
as irgi galiu jei kitur nerasi

Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 11:17
by wundis
taigi buvo bent du (ar ten slankmaciai)?
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 11:51
by M`BaubZ
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 13:28
by wundis
Nop. soriukas, niekuo negaliu padet.
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 14:17
by Abbath
Jei, kazkokius matavimus reikia padaryt, turiu darbe ir mirometrus ir vidmacius iki ~100mm NESKOLINU, bet galima po darbo prie olaus pabandyt pamatuot ka reikia. Pvz Ilgi, su mirometru. Pvz kiek prailgeja Yvlui prisukus prie motociklo "Piktumo kardus"
Re: Irankiai
Posted: 10 Aug 2012, 22:45
by Zhiniukas
IMHO pas tave (mane) darbe mikrometrai ir vidmaciai iki 200 mm yra

P.S. puse olaus man uz mikrometru nupirkima.