Page 10 of 11

Posted: 29 Aug 2008, 17:31
by mindozee_69
Tiems kas tinginiaus prie teliko :albino:

Image
Sekmadienis, rugpjūčio 31 d

13.30 Tarptautinės motociklų žiedinės lenktynės „Dolce Moto“ taurei laimėti (C600, C1000, B600, B1200). Tiesioginė transliacija.

15.30 Tarptautinės motociklų žiedinės lenktynės „Dolce Moto“ taurei laimėti („Superstock“, „Superbike“). Tiesioginė transliacija.

17.00 Tarptautinės motociklų žiedinės lenktynės Kauno TT taurei laimėti. Tiesioginė transliacija.

Posted: 29 Aug 2008, 17:45
by gonzas
dejom mes ant teliko!

Posted: 29 Aug 2008, 22:16
by tckd
dolce gabana irgi nekazka. :albino:

Posted: 29 Aug 2008, 23:57
by gintaras13
teisingai, kiekvienas rimtas motfrakcijos narys turi buti kacergoj ir gyvai ziureti varzybas :zx10r:

Posted: 30 Aug 2008, 01:08
by gonzas
kas cia kalba?

Posted: 30 Aug 2008, 02:03
by chillis
gauna minusa nes nemaciau prisistatymo,o ka daryt tiem kurie uzusieni lenkia nugara? :^o

Posted: 30 Aug 2008, 13:38
by tckd
chillis wrote:gauna minusa nes nemaciau prisistatymo,o ka daryt tiem kurie uzusieni lenkia nugara? :^o
lenGt iki galo!

Posted: 01 Sep 2008, 09:43
by motobiker

Posted: 01 Sep 2008, 09:58
by El Traxo
motobiker wrote:rezultatai :
visi dalyviai
http://www.nemunoziedas.lt/images/Dokum ... zybosB.pdf
W vėl nauju vardu važiavo? :D

Posted: 01 Sep 2008, 10:02
by storms
El Traxo wrote:
motobiker wrote:rezultatai :
visi dalyviai
http://www.nemunoziedas.lt/images/Dokum ... zybosB.pdf
W vėl nauju vardu važiavo? :D
koncpiracije...
:ds:

Posted: 01 Sep 2008, 10:06
by danas
chillis wrote:gauna minusa nes nemaciau prisistatymo,o ka daryt tiem kurie uzusieni lenkia nugara? :^o
chiliui - minusas - už nepastabumą

Posted: 01 Sep 2008, 10:17
by mindaugasa vol.2
bet tai visi "lenda" po 1.20! sokolovas vabshche pavare.

Posted: 01 Sep 2008, 10:50
by Shtrych
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai visi "lenda" po 1.20! sokolovas vabshche pavare.
o kodėl visi? aš nelindau :oops:
labai jau baisu taip lėkti ... :albino:

Posted: 01 Sep 2008, 11:02
by Username
Beje pirmame uzvaziavime biski neblogai mestelejo juoda zx10r paskutiniame rate ant makushkes. Spejo sikna bichas pagauti siaip ne taip :)

Posted: 01 Sep 2008, 13:48
by mindaugasa vol.2
o tai kur vaziuoja visi "rimti" ziedo meistrai?
tipo turiu omeny Pladas&Co

lenkijos chempionate/Lietuvos iskaitoje?
niekur nevaziuoja iskaitoje?
kur papuole ir be iskaitu?
niekas nevaziuoja, paseno anie meistrai
kitas variantas?

?parasykite kas ka zinote