Page 10 of 49

Posted: 25 May 2009, 10:42
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Taip teisingi-sveiki dalykai niekada nebūna pigiau nei žalingi, čia kaip saulės baterijos, brangu, neefektyvu bet žalos nedaro.
gerb. zilai
nesutinku su jumis is principo!
saules baterijos yra zalingos. prapleskime akirati.
ne-zalos aplinkai klausimas turi apimti ne tik eksploatacija, bet ir gamyba bei utilizacija.
saules bateriju ekologinis efektas man kelia daug abejoniu.
skaitau saules bateriju projektavimui, gamybai bei utilizacijai sunaudota energija (=tersalai, ismesti i aplinka) nusveria tu paciu bateriju pagamintos "svarios" el. energijos kieki.
?
ir jau pvz. visai nekelia abejoniu taip vadinamu hibridiniu automobiliu marketinginis bullshitas

Posted: 25 May 2009, 10:45
by zil130
Ot ir ne, dėl automobilių taip, dėl saulės bateriju ne, kai turėsiu laiko surasiu info.

Posted: 25 May 2009, 10:46
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Ot ir ne, dėl automobilių taip, dėl saulės bateriju ne, kai turėsiu laiko surasiu info.
gerai, prasome pateikti informacija.

Posted: 25 May 2009, 11:25
by didzhej
jus, rodos, nekreipiant demesio, kad kampelis apie blaivybe, esate gausei prisigere - iskelkite duotaji klausima viesma svartymui uzdarame kampelyje!

Posted: 25 May 2009, 12:13
by Shadow
Stoju ir as i blaivininku kanpeli.
Galiu pasakyti, kad dvi tautes vyno ir lygiai tokios pat dvi taures palengva gurksnojant avieciu skonio degtine labai nesiderina tarpusavyje.

Posted: 25 May 2009, 12:36
by Abbath
Kas cia per avieciu skonio dektine? :-k
Cia tipo panasiai kaip zuvies skonio ledai?
Zinau buna dektiene paprastoji (Ivairiu rusiu), nu ir moteriska dektiene... (Nu ta kur su varpa)
Blyn... avieciu skonio degtine.... gal jum dar pieno skonio alaus?

Posted: 25 May 2009, 12:46
by Shadow
Nu cia ta raudonai dazyta degtine nu. Tipo avietine, kur trys avietes plaukioja.
Zuvies skonio ledu nezinau, bet tai zinau, kad buna zuvies skonio kiauliena. Arba vysniu skonio zuvis. O bet taciau neragavus.

Posted: 25 May 2009, 12:48
by Abbath
Nu tai jei buvo blogai reiskia butent nuo tu raudonu dazu ir surugusiu treju aveciu.... O bet taciau dar daznai pasitaiko koka kola nekokibiska...
TIK NEREIKIA CIA KALTINT VARGSES DEKTINELES!!!!!!!!

Posted: 25 May 2009, 12:51
by mindaugasa vol.2
oyyyybleeee!!!! von is kampelio su alkoholio receptais tik!!!!
jezus&marija, kaip susikta tema ](*,)
5x tevemusu abiems. po 10 kartu.

Posted: 25 May 2009, 12:53
by didzhej
nu man patiko... :D
:-#

Жрали: водку, коняк, шампанское, вермут, пиво... а отравился, суко, кокаколой!!!!

Posted: 25 May 2009, 13:01
by Shadow
Kryþius wrote:Nu tai jei buvo blogai reiskia butent nuo tu raudonu dazu ir surugusiu treju aveciu.... O bet taciau dar daznai pasitaiko koka kola nekokibiska...
TIK NEREIKIA CIA KALTINT VARGSES DEKTINELES!!!!!!!!
Kokakolos nenaudoju. Vertina gryna, neskiesta produkta. Uzsigerinejimu nesuprantu. Vat taip.
Ir siaip, atejau pas blaivininkus, tad prasom cia nesikabineti.
Siandien esu baisiausiai jautri priekabems.

Posted: 26 May 2009, 21:48
by didzhej
hehe, cia varciau savo senus blogus apie gonkes... radau va toki (trumpai: normali procedura, med.komisija pries startus Taline, ziedines lenktynes (masinu)), taigi:

Tikrino spaudima, per megztini.. irgi labai juokinga (estiskai turbut cia taip). Sakau pusti reikes? Sako ne.. is akiu matau, miego truksta, bet, tikrai, kad negeres! :) O kokia medicina Estijoje! Is akiu mato!

Nu, zodziu, pataikiau i tema.

Posted: 27 May 2009, 08:41
by Shadow
Man is akiu matosi, kad naminio vyno 0,7 kiekis yra ryskiai per daug.
Bukit atsargus su naminiais vynais (bet tai kaip negersi, jei pati uzsitaisei ta vyna, a?)

Posted: 07 Jun 2009, 21:18
by Yvl
ar buvau kada ystojes y kampely? ne? tai ir nestosiu.
Image

Posted: 08 Jun 2009, 12:43
by Shadow
Viskas. Stoju i skyreli ir nebeistosiu daugiau! (deja pirmininkas nesusirinks is manes duokles gonscikams).
Pasakysiu, kad po naminio alaus ragavimo ant pachmielo butelis martinio visiskai blogas ir negeras reikalas!