Page 10 of 14
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 15:03
by tckd
+1

Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 15:05
by Yvl
dar ir turanas tilptų
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 15:17
by El Traxo
Yvl wrote:dar ir turanas tilptų
Pernai tilpo harlis+GS+CRF+Touran, tai nematau priežasties, kodėl netilptų šiemet

Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 15:18
by Yvl
nuje. pas mane irgi HD+kiaula+vejapjovė+stalas-knyga(gal kam reikia?)+ispaniškas golfas+darbbžn kas telpa
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 15:34
by mindaugasa
ha, talpus garazai!
man ble, tai kazkoki sumazinta dave: vos mocas betelpa. apie automobilio ivarima net akeliene neuzimena

kur skundu knyga?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 15:51
by Arvis
mindaugasa wrote:..
kur skundu knyga?
taigi paskaityk auksciau - knyga yvl siule.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 23 Dec 2013, 14:49
by tckd
cia gal prie dviraciu, bet kai kas ir mocus taip veziojo..
Nuo 2014 m. sausio 1 d. VĮ „Regitra“ priims prašymus išduoti specialią lentelę su valstybiniu numeriu. Ši lentelė – tai naujas, nuo 2014 m. sausio 1 d. įsigaliojantis transporto priemonės skiriamasis ženklas.
Skaitykite daugiau:
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/gatv ... z2oIlN2jG1" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Priekaba motociklams
Posted: 23 Dec 2013, 20:46
by Arvis
Gud nius. Bet kokio bbio isradinejamas dviratis ?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 17:16
by El Traxo
Su sąlyga, kad motociklų mažėja, o žemės ūkio daugėja.
Pamasčiau kad galima būtų pamodernizuoti turimą moto branderupa į bortinį, nia? Mocams skirti reilai gi nusiima.
Pas kažkurį kiaulinį mačiau tokį samapalą - padarytas dugnas ir bortai, atsidarantys į visas puses. Gali ir bulves, ir mocą vežiotis. Gal kas matė pvz, brėžinius ar pan?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 17:18
by wundis
Ponas, kokie breziniai. Geras suvirintojas nenaudoja kazkokiu tais breziniu. Paklausk zilo - viskas is akies virinama, pagal situacija priderinant prie klejento poreikiu.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 17:28
by El Traxo
Virinimo ant pagrindo n-ni. Norėčiau, kad atsistatytų į OEM būseną Tuvlitos lankumui ir pan.
Va tvorą užsimeti ir bbd

Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 18:14
by sai
jei su breziniais, tai pas autoekspertus. nebereiks pries ta atstatinet pradines busenos. bet siap tai nekapsto taip giliai, pas mane buvo su dugnu ir ilginta, nieks net uso nekrustelejo ton pusen
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 20:53
by zil130
Mano buvo KMZ su metaliniai bortais, kas 2 metus šveist dažyt nx. Po to dar sulūžo tie bortai nuo diržu įtempimo. Žodžiu dariau bortus iš "furinės dugno plokštės, matmenys 125 x250 viską apsukau aliumo profiliu. Bet kadangi bortinė buvo tai su tvirtinimais problemų nebuvo, dar po kelių metų visai supuvo rusiška pakaba, labai jos gaila, tad išrinkau visiškai ir pervirinau nuo iki, poto ncinkavau ir dabar jinai jau neberūdija. gi taviškė nori nenori arba reiks privirint kronšteinus, vyrius ar dar ką nors arba prisukti varžtais.
Šiaip šoniniai bortai nesidarinėja, nes trukdo sparnai, jei ratai po platforma tada pox, bet ciuju tavo ratai išlenda virš platformos. Virinant aišk bus pažeistas cinko sluoksnis, nes jį reiks nušveisti, kitaip siūlės bus bbd. rodyk photos
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 21:19
by El Traxo
Rodau

Biaja, ta furine plokste. Kas ten per alchemija? Ping #Pirmynikas
Tapatok
Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 21:36
by Yvl
Ana dar vadinama "jūrine" faniera. Nu ta kur rudai impregnuota/laminuota. Agrotiekimas turi