Page 10 of 17
Posted: 17 Jun 2009, 12:09
by efk0nas
ezhiukas wrote:anuka staigiai paresizini paveikslelius kol minuso negavai

Posted: 17 Jun 2009, 12:16
by efk0nas
Username wrote:mazai.
Atsiprašau

Posted: 17 Jun 2009, 12:30
by mindaugasa vol.2
kaip ninjai, tai tikrai mazai!
o 1098 kiek turi kumeliu?
Posted: 17 Jun 2009, 12:33
by ezhiukas
ciuju ne kumeliu mazai, o dyno stendas nekalibruotas. Laikui begant jie issiderina ir kumeliu pradeda mazeti. Latviai arviui kai dare, tai sake ta pati motocikla po metu pamatavo, ~10 ag maziau turejo, nors niekas nebuvo keista
Posted: 17 Jun 2009, 12:34
by didzhej
o dar idomu pamatyt kiek buvo stock, ne pries -matavima, o tiesiai po pagaminimo/abkatkes.
Posted: 17 Jun 2009, 12:38
by Username
Nu vistiek, sitos 06kawos vidutiniskai visur europoje ir pasaulyje prisuka ~160 standarte ar su nedidelem modifikacijom.
Vienaip ar kitaip, niekam nepaslaptis kokiomis salygomis prasidejo sito moto gyvenimas. Abkatkes ten nebuvo irgi.
Bet uztat pigiai!
Posted: 17 Jun 2009, 12:42
by _heyy
nu, 8 ag nukrito gonciko moce. neber gyvenimo. efk0nai, ta kava bent is vietos pajuda dabar, ar reik pedalais pamint?
Posted: 17 Jun 2009, 12:45
by efk0nas
_heyy wrote:nu, 8 ag nukrito gonciko moce. neber gyvenimo. efk0nai, ta kava bent is vietos pajuda dabar, ar reik pedalais pamint?
Priekinį ratą atvirkščiai uždėjau, tai baisu ir judint dabar!
O šiaip truputį pakalbinau Arūną apie Juliaus dukį. Sako, ko tu nori? Standartinis mocas ten, jokių peredelkių, pavarų perdavimai tragiški ir t.t. Aš dar iš viso stebiuosi, kaip jis bent tokius laikus įvažiuoja be modifikacijų, nes jis kaip diena ir naktis po Kawasakio.
Vsio, tiek pletkų šiandien.
Posted: 17 Jun 2009, 19:06
by efk0nas
Tęsiant ratų temą. Gal kas gali man tundrai paaiškint, kodėl motocikluose padangos dedamos taip, kad priekinės ir galinės protektorius būtų skirtingų krypčių? Pvz., žemiau duotoj nuotraukoj galinis ratas, mocui pravažiavus, paliktų ant žemės žymę V, o priekinis - ^. Kodėl?

Posted: 17 Jun 2009, 19:51
by dunse
efk0nas wrote:Tęsiant ratų temą. Gal kas gali man tundrai paaiškint, kodėl motocikluose padangos dedamos taip, kad priekinės ir galinės protektorius būtų skirtingų krypčių? Pvz., žemiau duotoj nuotraukoj galinis ratas, mocui pravažiavus, paliktų ant žemės žymę V, o priekinis - ^. Kodėl?
nu priekis atvirksciai del to(turbut),kad stabdymas geresnis...
Posted: 17 Jun 2009, 19:59
by gonzas
nunu, ir kodel gi jis geresnis?
Posted: 17 Jun 2009, 20:21
by dunse
gonzas wrote:nunu, ir kodel gi jis geresnis?
bent jau su tundra vaziuojant per shudus(padugne eglute) stabdant ant ciuozimo ribos sudai neisena lauk, nes ner kur jiems detis, o kaupiasi tiek, kad sparna plest pradeda(buvau uzmontaves kaip galine(neteisingai)) tad galvoju, kad tas pats ir ant lietaus ir t.t....gal ir durnai galvoju, bet tingiu googlint

Posted: 17 Jun 2009, 20:47
by mindaugasa vol.2
ant padangos sukimosi kryptis pazymeta? pazymeta! tai ir ner ko galvos kvarsinti. klausimus prasom tiesiai dunlop.com
ant sliko pjaustyto tiek ten ir tu grioveliu. koks skirtumas ar taip<, ar taip >
Posted: 17 Jun 2009, 20:54
by gonzas
na efkUnas man dievagojosi kad sukimosi kryptis nepazymeta. ash aisku nenoriu tiket tuom...
bet adresa uzhklausimui ta pati nurodziau

Posted: 17 Jun 2009, 21:02
by mindaugasa vol.2
bus nupaisyta stilizuota rodykle. tikrai yra. tik neparasyta lietuviskai 'sukimosi kryptis cia'