Page 10 of 34

Posted: 15 Dec 2009, 22:15
by mindaugasa vol.2
vienok, kodel ne? jei is tiesu daiktas atliktas graziai? visai butu stilius vonios kambaryje ipirdolinti stilinga veidroduka asmeniniams poreikiams.
taciau as pamasciau, kad imciau 2 atgalinio vaizdo veidrodelius ir juos montuociau lovos kojugalyje, kampuose. kad visuomet tureciau galimybe pasiziureti.

Posted: 15 Dec 2009, 22:35
by didzhej
pasilieku juos dezuteje, nereikia man namuose moto motyvu, uztenka garaze grazu.. :)

Posted: 15 Dec 2009, 23:51
by Username
O po kiek 998S?

Posted: 15 Dec 2009, 23:52
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:achtung! tigi rasiau, ar tai tikru istoriju skyrelyje, ar tai dar kazkur. buvo intervju nupirktame zurnale su japoske dizaineriu, kurs minejo, kad pokalbyje su massimo tamburini (ar kaip ten?), anas sake, jog kurdamas 916 semesi ikvepimo is kazkurios hondos. gal rc_kazkurio_ten ar smth.
karoce, konfuzas pasaulinio lygio: madu diktatoriai italai, nusitempe dizaina nuo amzinu kopijuotoju (jau nebe) - japonu!!! mirk juokais arba griuk negyvas :albino:
:rock:
:-#
:oops:
:evil:
+1 Mindaugui kad rasydamas kontra-atsakyma neprirase i mano posta :rock:

Posted: 16 Dec 2009, 07:25
by mindaugasa vol.2
:albino:
tai kainavo daug pastangu.

Posted: 16 Dec 2009, 16:45
by inter
O galima man, galima as???
Skaitau, kad taupyti 998R'ui vien todel, kad turetum 3AG daugiau negu 998S yra blogas argumentas. Karbonai, Jolinsai, ekskliuzyviskumas - taip, cia jau argumentai. Bet jei perkate del ekskliuzyviskumo, turesite susitaikyti su mintimi, kad tai nebus motociklas kasdieniams raidautams, vadinasi tai jokiu budu negali buti jusu vienintelis motociklas. Optimaliausias pasirinkimas butu 998S (beje, su 136AG), kuri jau galima lauzyti ir kasdiena, o salyginai pigiu detaliu ebejui taip pat netruksta, nes jau ne toks didelis limited edysn. Na, o visiems tiems, kam nera mirtinai svarbu AG/karbonai/Jolinsai, o bet taciau norisi V2, kuris moraliskai nesensta ir pats is saves yra limited edysn, tuomet way to go yra taip vadinamas ubago kontplektas - 998 bazinis, su shova pakaba, viso labo 123AG ir minimaliu karbono kiekiu. Pliusas - tulam lietuviui prieinama kaina.
Gerai isaiskinau, ka? :)

Posted: 16 Dec 2009, 17:02
by Username
Interas gerai paaiskino.

Reikia imti 998S.

DJ, kada test draivas?

Posted: 16 Dec 2009, 18:06
by mindaugasa vol.2
as tai sakyciau, kad ducati sportbaikas kaip vienintelis ir kasdieninis baikas aplamai yra oksimoronas.

Posted: 16 Dec 2009, 18:43
by Username
ka reiskia tas okxmoronas ? :shady:

Posted: 16 Dec 2009, 18:45
by didzhej
user:
Oksimoronas (gr. oxymoron – sàmojingai kvaila) ið dviejø prieðtaraujanèiø savo prasmëmis terminø sudaryta kalbos figûra, objekto apibûdinimas jo áprastinei sampratai prieðtaraujanèiais poþymiais (pvz., karaliaus juokdarys – „protingas kvailys“), paprastai – epitetas, logiðkai nesuderinamas su paþymimuoju þodþiu (pvz., “skaudus dþiaugsmas”) :
sistemiðkas chaosas
atsitiktinë tvarka
suði kepinys
atvira paslaptis
karðtasis ðaltinis
plastikinë stiklinë
:)))
Rekomenduoju dar koki tezauro zodyna pavartyt :)
http://lt.wikipedia.org/wiki/Tezauras

Posted: 16 Dec 2009, 18:46
by Username
Tai tipo ducati sudas ar kaip? :albino:

Posted: 16 Dec 2009, 18:47
by didzhej
smirdanti gele
darbstus tinginys
silpnas galiunas

Posted: 16 Dec 2009, 18:58
by Yvl
koju ranksluostis
cekiski indai
melyni baltiniai
miss vokietija

dar viena buvau parases, bet istryniau :)

Posted: 16 Dec 2009, 19:23
by didzhej
itariu, kad ne apie ducati :D

Posted: 16 Dec 2009, 20:41
by sai
dj, ieskai da vieno duco? ar siaip svaigsti? :) imk arba svaik del 916. tai nors daiktas. o jei dar sp ar sps, ar kaip ten. olele!
mindaugai, ducas kasdienai-realu. gal primint sp2? :)