Page 10 of 17
Posted: 21 Aug 2009, 14:52
by ezhiukas
nu as ir apie tai. Negi tave dziugins vtx? HD zymiai labiau dvasinga, reiskias ir dziugina labiau

Posted: 21 Aug 2009, 15:02
by Yvl
ezhiukas wrote:nu as ir apie tai. Negi tave dziugins vtx? HD zymiai labiau dvasinga, reiskias ir dziugina labiau

kaina nedziugina...
Posted: 21 Aug 2009, 15:15
by Abbath
Uztai ateity kaina dziugins, kai noresi parduot

Posted: 21 Aug 2009, 15:17
by Yvl
Kryžius wrote:Uztai ateity kaina dziugins, kai noresi parduot

nuo to DABAR pinigu kisenej nepadaugeja...

Posted: 21 Aug 2009, 15:18
by Abbath
A uz kiek daba ta kibirvtxi galima nupirkt?
Posted: 21 Aug 2009, 15:19
by mindaugasa vol.2
kaip man gaila skaityti tuos 'dziugina-nedziugina'

((((
sirdi pleso rauda...
bykoz, tai yra Zemes rutulio dydzio najabonas is hd pardaveju puses.
ir tas najabonas turi toki super fycersa, kad karta paleidus, per nauja prisukti nereikia: patys hog toliau ridena ta sudu kamuoli. t.y. patys save uzpumpuoja, tuomet itiki, o itikeja puola kitus itikineti
ir dar prie to fycerso pridedama tokia primochke, kad itikejmas yr nuosirdus, tikroviskas. pagrystas!
saviitaiga yra medicinos patvirtintas faktas, tai veikia!
lygiai tip pat veikia jau isdiskutuotas poreikis isgerti svyturio alaus ir t.t.
galima pasakyti: nu ir zjb., jei as itikejau, mane veza ir ko daugiau reikia?!
nieko nereikia, tiesa sakant
Posted: 21 Aug 2009, 15:21
by Yvl
Kryžius wrote:A uz kiek daba ta kibirvtxi galima nupirkt?
autokryzhiuka pavartyk nu

Posted: 21 Aug 2009, 15:22
by Abbath
Tai kad neispustas tas burbulas..
Geri motociklai yra ir nieko jiem netruksta, o kad kaina laiko tai tik dziugu, kad dar ne kiekvienas svilpukas HD iperka.
Posted: 21 Aug 2009, 15:23
by Abbath
Yvl wrote:Kryžius wrote:A uz kiek daba ta kibirvtxi galima nupirkt?
autokryzhiuka pavartyk nu

Blad kaip tyngiu panaudoto japonisko plestelino ieskot
nu ok...
o tu cia 1.8 ar 1.3?
Posted: 21 Aug 2009, 15:25
by Yvl
1.8 man bisk gausiai per sunkus pasirode.... kazkaip.
Posted: 21 Aug 2009, 15:28
by Abbath
Yvl wrote:1.8 man bisk gausiai per sunkus pasirode.... kazkaip.
Ale nepasakyciau kad 1.3 labai daug lengvesnis.
Nu maciau kad nuo 10 prasideda, tai kaip ir pigiau truputuka.
Zie va geras..
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... /id-299332
Posted: 21 Aug 2009, 15:34
by mindaugasa vol.2
Kryžius wrote:Tai kad neispustas tas burbulas..
Geri motociklai yra ir nieko jiem netruksta, o kad kaina laiko tai tik dziugu, kad dar ne kiekvienas svilpukas HD iperka.
neizeidinek savo proto, as pardavimuose dirbu 20metu ir galiu pasakyti, kad tokio sudu burbulo uzsukimas yra kiekvieno pardavejo svajone.
vienok pasiseka toli grazu ne visiems.
dabar parasyk, kad pasiseke, nes gamino gerus mocus ir as busiu pakilios nuotaikos iki dienos galo
beje del 'svilpuku': gal neskubame su etiketemis? as tai tokio malonybinio zodzio neturiu ivardinti tuos ruscius bikeriu, kur mieste sutinku
Posted: 21 Aug 2009, 15:34
by Yvl
pagal popierius lyg panashus, ale vat naturoj kazkaip man pasirode sunkesnis
o kad nuramint isiaudrinusia fantazija, tai pasakau, kad siandien tam daiktui turiu 15-16k LTL ir nei kapeikos daugiau. hau!
kryzheu, mushk kaina per puse!

Posted: 21 Aug 2009, 15:38
by Abbath
Tai kad ir taip uz pigiau parduodu nei ikista.
Seip uz 8 atiduociau. betgi va krizepize... per pora menesiu neivieno skambucio.
Beje jei turi 16 gal dar parukyk biski ir tiek biski pataupysi, biski atpigs ir iseis kas padoresnio.
Beje vietoj 1.3 vto aneiseina koks royalstaras 1.6 nevalinantis?
Tas ant valdymo tikrai malonesnis
Posted: 21 Aug 2009, 15:40
by Yvl
taupyt moka tik bubilius - man neiseina. deja.
vel jie su savo vargonais... royalstar...