Page 10 of 15

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 11 May 2011, 10:38
by tomasn
na taip, bet jei noris mikstesniu sakiu ir reikia nuplt po vienodai?
kitas reikalas, jei dar seno tepalo buvo uzsilike, telapu keitimo atveju, skaitai kad supylus 470 ml, tiek ir butu?

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 11 May 2011, 10:51
by rprznt
Ok, I see your point :)

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 23 Jan 2012, 10:16
by M`BaubZ
jau matau, kad mano tema vos ne į antrą technikos kampelio puslapį nuriedėjo, tai parašau, ta proga,
kad garažė givenimas viksta:

vakar va pratestavau spyruoklės nuėmimo būdą. ghetto style, kaip visada
svamo.jpg
svamo.jpg (64.82 KiB) Viewed 2448 times
paskui puoliau lupt ir draskyt:
nurinktas.jpg
nurinktas.jpg (81.88 KiB) Viewed 2448 times
ir į vakaro pabaigą prašom:
zxamo.jpg
zxamo.jpg (65.02 KiB) Viewed 2448 times
bursiu.

beje, mindaugai? gaminaisi gal kažkada swingarm toolsą iš rakto galvutės? kokio dydžio?

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 23 Jan 2012, 10:49
by mindaugasa vol.2
ti ziur, kad pagal diametra uztektu ir tiek. uzdedi ant virsaus ir ziuri. dar buna galvutes su pakankamai plonomis sienelemis, tai tos nelabai. kokios rusiskos, masyvios, labai. storesni dantys lieka.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 23 Jan 2012, 10:55
by M`BaubZ
aš noriu pasiskolint, kad pačiam bulgarint nereikėtų. :) man tiktų kažkur 30 mm, gal 28.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 23 Jan 2012, 10:58
by storms
pas mane yra
o siaip ceervesta sjuos tabulai gamina

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 24 Jan 2012, 07:53
by Arvis
Pala, taigi siemet pakabos metai? Skaitau amortikas nusipelno poilsines keliones i cekoslovakija. Ne ?

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 24 Jan 2012, 10:05
by M`BaubZ
ne ta alga, ne tas motociklas ir ne tie riding skillzai, kad į poilsines keliones vežt. viskas DIY.

p.s. arvi, į baikšopą termo-maikių jau paorganizavai?

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 24 Jan 2012, 10:09
by tckd
vaziosim lengciu i nju_vasiukai_aukstadvaryz :cheers:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 24 Jan 2012, 19:08
by Arvis
M`BaubZ wrote:ne ta alga, ne tas motociklas ir ne tie riding skillzai, kad į poilsines keliones vežt. viskas DIY.

p.s. arvi, į baikšopą termo-maikių jau paorganizavai?
Taip! maikshopas pasiruoshes priimt kejentus.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Mar 2012, 13:21
by M`BaubZ
laba diena. parašysiu ilgą postą apie amortiko perrinkimą, kad pats nepamirščiau, kaip
daryt, o ir kitiems gal įdomu?

čia kadangi dedu kietesnę spyruoklę, o ir šiaip ten nekažką, tai nusprendžiau
pasikietinti kawasaki amortiko reboundą, t.y. įmest porą papildomų shimsų ir
šlakelį naujo tepalo.

kad amortikas ištrauktas ir spyruoklė nuimta jau rašyta prieš du mėnesius. toliau paties amortiko ardymas:
1. apatinis dangtelis nukalamas su zubyla ir molotoku.
2. išleidžiamas azotas. či buvo įdomus siurprizas, nes pas mane bybį ten kas buvo tam rezervuare. tai čia, skaitau,
visiems reikėtų atkreipti dėmesį, pas ką motai iš visokių aukcionų ir šiukšlynų ir šiaip, kad gali jau kažkas būti
nagus prikišęs, nes kaip gi neprikiši, kai ant amortiko nematytas dalykas - mašininis ventilis! iš principo, gal būtų
užtekę nuo šitos vietos nieko nedaryt, tik prisipildyt iš naujo ir jau geriau važiuotų, bet pažinimo džiaugsmo traukiamas
tęsiu toliau.
3. daugelyje nistrukcijų internetuose šitoj vietoj siūloma lupt lauk azoto pūslę, o tada brutaliais smaukomaisiais judesiais
išlupti už štoko seal-head'ą ir stūmuoklį. bet radau ir įdomesnį variantą: išėmus fiksacinį žiedą iš po ruonio galvos įpūsti
pūslėn šiek tiek oro ir štokas su viskuo, kas ant jo sumauta palengva išlenda lauk. tuo būdu mažiau streso pagrindiniam
o-ringui + tepalo fontanas pridedamas nemokamai.
air-in-piston-out.jpg
air-in-piston-out.jpg (66.76 KiB) Viewed 2339 times
4. išpilam lauk tepalą, kiek liko neišsitaškiusio, ir, išleidę orą, išimam pūslę.
analizai.jpg
analizai.jpg (49.19 KiB) Viewed 2339 times
5. toliau pailiustruoju stūmuoklį ir tai, kas darosi sukinėjant reboundo varžtą: skirtumas mizernas...
pistonas+adata.jpg
pistonas+adata.jpg (55.34 KiB) Viewed 2339 times
6. dar galiu pailiustruoti suspaudimo reguliavimo daiktą:
comp. adj..jpg
comp. adj..jpg (61.69 KiB) Viewed 2339 times
suspaudimo metu tepalas teka pagal rodykles iš pagrindinės kameros į rezervuarą ir jo prateka tiek, koks yra tūris štoko dalies, sulendančios į amortiką,
t.y., jei amortiko vidinis diametras 40mm, štoko 16mm ir, skaykim, kad amortiką suspaudžiam 10mm, tai per comp adjusterį prateka apie 2cm^3 tepalo,
kai tuo tarpu per comp. stacką ant stūmuoklio - 10,6cm^3. tai va. reguliavimas darosi taip: skylė centre yra for low-speed ir reguliuojasi su adata;
po tomis šešiomis skylėmis aplink sėdi dar vienas shim stackas, prispaustas su spyruokle ir high-speed varžtas keičia tos spyruoklės preload'ą.
7. baisiausia dalis: štoko galas, ant kurio užsisuka veržlė yra užplaktas, kad ana niekaip neatsisuktų. pas showa anortikus tas pats užplakimas laiko ir tą skylę, kurioje sėdi
reboundo adata. tai reikia atsargiai ir akuratnai nudildinti viršutinę sriegio dalį kartu su dalimi veržlės, kol jau ją galima atsukt.
nudildintas shtokas.jpg
nudildintas shtokas.jpg (69 KiB) Viewed 2339 times
8. ir viskas. paberiam šimsus ir susirašom viską, kad po to nebūtų bėdos surinkt:
šimsai.jpg
tęsinys sledujet.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Mar 2012, 13:29
by storms
jei reikes kokiu shimsu - just ask

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Mar 2012, 13:36
by tckd
patiko varstoto stalas.

nepatiko kad buvo priminta kai lekiant per vupsus atsisuko bergo shtokas.

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Mar 2012, 13:38
by tomasn
kiek pamenu, ant saibu jokiu uzrasu nera. slankmaciu matavai? kad neissibegiotu saibos ir visus kitos dalys, gerai jas suverti ant kokiso vielos ar laido.
laukiame dalies apie uzpildyma azotu :grauziu:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Posted: 14 Mar 2012, 13:39
by storms
na tai siaip tai bus linksmoji dalis