Page 10 of 22

Re: XRV kanpelis

Posted: 20 Jan 2012, 22:43
by tomasn
kadangi pirmininkas liepe, ejau siandien i garaza ir si karta pasiemiau patafarata. pries tai dar buvo aplankytas kioskelis, kur direktorius uz babkes apdovanojo kaladelem ir firminiu antifrizu. tiapalai tai pogi is kioskelio :3some:
Image

apsiprekines, apsipatafaratines nusileidau garazan rinkt lego toliau. su salyga, kad 2012 - ziedo metai, stabdziu kalades taip pat buvo paimtos, skirtos fransuziskiems asfaltams :pagausiu:
Image

taigi, siandienos darbai: isvalyti pr. stabdziu suportai, pakeistos kalades, uzdeta oro filtro deze, ranku apsaugos bei vairo svoriai ir....... galu gale pajungtas amumuliatorius!
begalinio dziaugsmo suteike, tai, kad visa elektra, iskaitant sildomas runkenas - veikia! :cheers:
ryt numatyta pasigaminti laikina benzino bakeli bei sinchronizuoti karbiuratorius, laukite pratesimo!
Image

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 06:21
by sai
o jau beveik makacyklas

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 10:41
by mindaugasa vol.2
:love10: bet tai kay, faros paris-dakar!?

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 11:18
by tckd
passtebciau kad graziausias buvo tuo metu kai tik varinkelis reme, o dabar tik baisyn :fart: :rr: zodz surinkt ir skelbimuos :blackeye:

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 11:22
by tomasn
tckd wrote:passtebciau kad graziausias buvo tuo metu kai tik varinkelis reme, o dabar tik baisyn :fart: :rr: zodz surinkt ir skelbimuos :blackeye:
ir cia taip kalba vershio vadeliotojas? :lopinys: :pagausiu:

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 18:41
by tomasn
siandien zengiame zingsni techninio tobulejimo link! jokiu nuotrauku, vien tik video! :rock:
bijodamas pirmininko, leidausi garazelin ir siandien ](*,)
ir ne veltui. pasidarius kuro baka ir motulio antifrizo skyscio bakelio (lightweight racing version!!!), africa uzkurta! :cheers: teko paverzt antro cilindro ismetino kolektoriaus tvirtinimus, o siaip viskas veikia! :la:
ta proga dar buvo palituoti snukio laidai, ivesta bendra tvarka laidu kushyje.
trumpas kazkelintos serijos video reportazas :evil3:
http://youtu.be/B-vKLfGmEmA" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 19:14
by mindaugasa vol.2
ti bet per 2min ir 9sek. buvo nuveikta tiek nemazai!
kada test ride?

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 19:17
by tomasn
tai tokiais tempais, bukvaliai po dvieju dienu. kas cia gaunasi. ai, kovo galas!

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 20:21
by zil130
Nu daug žmogus pralakstė, net nežinau gal patarčiau važinėt aplink afriką su dviračiu

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 23:12
by 2tone
tai kiek baksų kaštuos sevenpipty, palki jolki? :rr:


turiu pripažintei, kad vaizdzelis maluonus akiai!

Re: XRV kanpelis

Posted: 21 Jan 2012, 23:22
by tckd
buk heruojus su herou2 hd :puter: deja tepalotu pirstu ir binzino smarves neperdod.

Re: XRV kanpelis

Posted: 22 Jan 2012, 13:30
by Ziune
mačiau daug trypčiojimo, playboy vartymo beigi inskibus vairan savęs apžiūrinėjimo veidrolyje..
a kas buvo padaryta, nivkuril #-o

Re: XRV kanpelis

Posted: 22 Jan 2012, 19:14
by tomasn
skyrelio skaitytojams pranesu, kad garazelyje buvau ir siandien. Baigiameji darbai ne uz kalnu
pirmas darbas - drebamciom rankom sinchronizuot karbus.
pasigaminame lenkta pliusini atsuktuva
Image

sujunginejame slangeles, primontuojame laikina baka
Image

ir issivare motocikla lauke sinchronizuojame karbiuratorius
Image

o po to liko tik uzmesti baka ir nosi
Image

aciu uz demesi, skyrelis laikinai uzdaromas

Re: XRV kanpelis

Posted: 22 Jan 2012, 19:17
by ezhiukas
tai jau laikas rasyti i skelbimu kampuka :)

Re: XRV kanpelis

Posted: 22 Jan 2012, 19:23
by zil130
Image