Page 10 of 49
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 07 Sep 2010, 15:26
by Username
ezhiukas wrote:tai kad tu nevazineji, vIrai tiek per sezona prasuka, nu max per du

kai virai prades vazineti tokiais greiciais kaip as, jiems ir vienos savaites bus per daug
Tiesa, d.a.t., pirkau ta r1 2002m o pardaviau 2005m. Ruskeliui susizavejusiam nuo tiuningo kiekio.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 07 Sep 2010, 16:29
by Yvl
Username wrote:ezhiukas wrote:kai virai prades vazineti tokiais greiciais kaip as, jiems ir vienos savaites bus per daug

virai ant PS da ne tokiais greiciais varineja

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 07 Sep 2010, 17:49
by Username
virams jau uzteks pizdelinti pasakas

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 07 Sep 2010, 17:55
by wundis
tai as ir sakau, baik pyzdelint pasakas! nors tu neviras. mazgote tu.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 08 Sep 2010, 08:39
by Username
wundi, pienburni, nusivalyk seiles nuo lupu.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 08 Sep 2010, 15:08
by Yvl
ateisi sian i alaus studija?
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 18:34
by tckd
19 tiek judanciu daliu turi siuolaikinis 4 stroke ir is litro isspaudzia 160 hp, gi two stroke turi viena judancia dali ir is litro pagamina 215 hp.

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 18:59
by ezhiukas
noreciau as paziuret i motora su viena judancia dalim. Kazkaip biski skaiciai nesueina

Ar jau visokie alkuniniai, svaistikliai, stumokliai nustojo judet?
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 19:04
by mindaugasa vol.2
tuos 215arkliu pagamina diapazone nuo 5000 iki 5015rpm, be to i atmosfera ismesdamas mazdaug 50proc. nesudegusio kuro, hehe
imkite mane ir vaziuokit.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 19:04
by wundis
hehe, ta viena judanti dalis musiet yra pedalai

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 19:06
by mindaugasa vol.2
o gal kickas?
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 19:12
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote:tuos 215arkliu pagamina diapazone nuo 5000 iki 5015rpm, be to i atmosfera ismesdamas mazdaug 50proc. nesudegusio kuro, hehe
imkite mane ir vaziuokit.
del nesudegusio kuro, ar skaiciai patvirtinti statistiko departamento? ar dalyvavo nepriklausomas komisijos narys surasant? ne? tai netikiu.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Sep 2010, 19:35
by mindaugasa vol.2
niekas nepatvirtino
na gerai, ne 50
bet daugiau negu 4t
edit: del powerbando priekaistu nebus?

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 23 Sep 2010, 20:58
by mindaugasa vol.2
3
tiek sonkauliu reikjo suluzti, kad pradedantysis moto gonscikas massimo tamburini pasakytu "nu i na vashy gonky" ir sestu mocus piesti, o ne jodyti.
kuomi visi mes ir dziaugemes, bykoz jam gavosi nupiesti visus grziausius ducati, augusta, cagiva ir bimota motoplerpalus
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 23 Sep 2010, 22:16
by Username
-u