Page 10 of 49

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 07 Sep 2010, 15:26
by Username
ezhiukas wrote:tai kad tu nevazineji, vIrai tiek per sezona prasuka, nu max per du :albino:
kai virai prades vazineti tokiais greiciais kaip as, jiems ir vienos savaites bus per daug :albino:

Tiesa, d.a.t., pirkau ta r1 2002m o pardaviau 2005m. Ruskeliui susizavejusiam nuo tiuningo kiekio.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 07 Sep 2010, 16:29
by Yvl
Username wrote:
ezhiukas wrote:kai virai prades vazineti tokiais greiciais kaip as, jiems ir vienos savaites bus per daug :albino:
virai ant PS da ne tokiais greiciais varineja :albino:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 07 Sep 2010, 17:49
by Username
virams jau uzteks pizdelinti pasakas :lolol:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 07 Sep 2010, 17:55
by wundis
tai as ir sakau, baik pyzdelint pasakas! nors tu neviras. mazgote tu.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 08 Sep 2010, 08:39
by Username
wundi, pienburni, nusivalyk seiles nuo lupu.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 08 Sep 2010, 15:08
by Yvl
ateisi sian i alaus studija?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 18:34
by tckd
19 tiek judanciu daliu turi siuolaikinis 4 stroke ir is litro isspaudzia 160 hp, gi two stroke turi viena judancia dali ir is litro pagamina 215 hp.

:protest:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 18:59
by ezhiukas
noreciau as paziuret i motora su viena judancia dalim. Kazkaip biski skaiciai nesueina :) Ar jau visokie alkuniniai, svaistikliai, stumokliai nustojo judet?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 19:04
by mindaugasa vol.2
tuos 215arkliu pagamina diapazone nuo 5000 iki 5015rpm, be to i atmosfera ismesdamas mazdaug 50proc. nesudegusio kuro, hehe
imkite mane ir vaziuokit.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 19:04
by wundis
hehe, ta viena judanti dalis musiet yra pedalai :jerkit:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 19:06
by mindaugasa vol.2
o gal kickas?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 19:12
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote:tuos 215arkliu pagamina diapazone nuo 5000 iki 5015rpm, be to i atmosfera ismesdamas mazdaug 50proc. nesudegusio kuro, hehe
imkite mane ir vaziuokit.
del nesudegusio kuro, ar skaiciai patvirtinti statistiko departamento? ar dalyvavo nepriklausomas komisijos narys surasant? ne? tai netikiu.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 10 Sep 2010, 19:35
by mindaugasa vol.2
niekas nepatvirtino
na gerai, ne 50
bet daugiau negu 4t

edit: del powerbando priekaistu nebus? :dontknow:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 23 Sep 2010, 20:58
by mindaugasa vol.2
3
tiek sonkauliu reikjo suluzti, kad pradedantysis moto gonscikas massimo tamburini pasakytu "nu i na vashy gonky" ir sestu mocus piesti, o ne jodyti.
kuomi visi mes ir dziaugemes, bykoz jam gavosi nupiesti visus grziausius ducati, augusta, cagiva ir bimota motoplerpalus

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 23 Sep 2010, 22:16
by Username
-u