Page 10 of 10
Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 28 Oct 2010, 13:03
by Arvis
Martynas wrote:Yvlai gal turi atliekama posuki seno modelio FLSTF?
skaitau seno modelio posukiai yra identiski, dnepro ar uralo posukiam. Pilnos kalvarijos.
Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 28 Oct 2010, 13:07
by ezhiukas
tikrai? Reiks pabandyt kada

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 02 Dec 2010, 10:46
by Martynas
Paieskose Softailo tepalo bako, nikeliuoto. Kas turit atliekama?
Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 27 Dec 2010, 15:51
by Martynas
Atgaivinant skelbima, naujos temos nekuriant REIKIA:
galinio stopo Dyna/Softail;
galiniu posukiu kronsteiniuku Dyna;
bako emblemos 100 th anniversary 1 vnt.;
numerio laikiklio;
spidometro Dyna;
vairo Dyna zemo;
laukiu Kalediniu pasiulymu

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 27 Dec 2010, 15:54
by ezhiukas
jebej. As tai primeciau kad tu daliu ka turiu pats, pardavinet neapsimoka. Kazkaip kiek pardaviau, visada poto paciam prireikdavo
Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 28 Dec 2010, 09:14
by Abbath
Nu jei turi gera darba ir dydeli garaza tada gali issipisinet.
Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 28 Dec 2010, 09:24
by El Traxo
Martynai, gal čia ką rasi? -
http://stores.ebay.com/desertsuncycles" onclick="window.open(this.href);return false;
Skaitai fotkėse OEMas?

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 28 Dec 2010, 11:54
by Martynas
jabejui tai rasiu, dekui, sakau gal kas garaze tvarka nori padaryti. Ir turi to ko reik

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...
Posted: 28 Dec 2010, 11:55
by Martynas
Ale tikrai Ojemas antrame palne
