Page 10 of 10

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 28 Oct 2010, 13:03
by Arvis
Martynas wrote:Yvlai gal turi atliekama posuki seno modelio FLSTF?
skaitau seno modelio posukiai yra identiski, dnepro ar uralo posukiam. Pilnos kalvarijos.

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 28 Oct 2010, 13:07
by ezhiukas
tikrai? Reiks pabandyt kada :)

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 02 Dec 2010, 10:46
by Martynas
Paieskose Softailo tepalo bako, nikeliuoto. Kas turit atliekama?

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 27 Dec 2010, 15:51
by Martynas
Atgaivinant skelbima, naujos temos nekuriant REIKIA:
galinio stopo Dyna/Softail;
galiniu posukiu kronsteiniuku Dyna;
bako emblemos 100 th anniversary 1 vnt.;
numerio laikiklio;
spidometro Dyna;
vairo Dyna zemo;

laukiu Kalediniu pasiulymu :-k

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 27 Dec 2010, 15:54
by ezhiukas
jebej. As tai primeciau kad tu daliu ka turiu pats, pardavinet neapsimoka. Kazkaip kiek pardaviau, visada poto paciam prireikdavo

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 28 Dec 2010, 09:14
by Abbath
Nu jei turi gera darba ir dydeli garaza tada gali issipisinet.

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 28 Dec 2010, 09:24
by El Traxo
Martynai, gal čia ką rasi? - http://stores.ebay.com/desertsuncycles" onclick="window.open(this.href);return false;

Skaitai fotkėse OEMas? :albino:

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 28 Dec 2010, 11:54
by Martynas
jabejui tai rasiu, dekui, sakau gal kas garaze tvarka nori padaryti. Ir turi to ko reik :popadu:

Re: Ieskau 2006 HD FXDBI daliu...

Posted: 28 Dec 2010, 11:55
by Martynas
El Traxo wrote:Martynai, gal čia ką rasi? - http://stores.ebay.com/desertsuncycles" onclick="window.open(this.href);return false;

Skaitai fotkėse OEMas? :albino:
Ale tikrai Ojemas antrame palne :laughing6: :love10: