Page 10 of 27
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:24
by Renaz
O ble, UTENOS nepavojingasis melynasis!
cosmoz wrote:moto 9

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:28
by tckd
prirase ziune cia kazkokiu pasaku pries miega.
jei kovot tai tik su geriausiais!
tai karalisko melio komandai statyciau tik viena tiksla kai bus sukovota su paciais savimi isrukyt Pumpurelis team

asmeniskai uzsimotyvuoju padet i pavesi wundi ir tiek ziniu

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:29
by Renaz
Kolegos, su salyga, kad dedikuojam 2 komandas, kurios anot Ziunes katai gali pasipriesint (i vienus vartus atpist bet kuria komanda ant sugebejimo kalt pisusus ir daug pizdelint), reik susitart del pavadinimu.
[MF] Rododendrai
[MF] Rododendru seselyje
[] - kietu Quake klanu pavadinimu zymejimas.
Ar belenkaip belenkas susivadinsim beigi net tarpusavyje renginio metu nesikalbesim, spjaudysim i veida ir metysimes raktais ant 14?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:29
by storms
as savo ruoztu desiu rena, o morkai lieka zilas
targetai visiem aiskus?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:37
by wundis
tucku jau nuo vaikystes svajoju i seseli padet
del [MF] pritariu.
dar pritariu del kaimyniniu boksu ir metymosi raktais ant 22.
ka cia dar pritart.
noreciau kad nepumpurelio komanda parasytu mintis apie pavadinima. aciu.
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:39
by Yvl
taigi bus Rojalbliu MF
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:39
by storms
nepumpurelis jau uzsiregistravo ir placiajai gerbeju visuomenei dar yra zinomas RoyalBlue MF vardu...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 14:46
by zil130
Skaitau pavadinsime "Motofrakcijos pirmoji rododendronų"
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:01
by wundis
storms wrote:... RoyalBlue MF...
islaikyt tradicijas? ir prisiderint prie situ bedvasiu?
Pumpurelis MF?
Rododendr(on)ai MF?
o siaip tai nera taip labai svarbu. svarbu savo taikini atpist.
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:05
by tomasn
o kaip skaitysis, kad taikinys atpistas?
geriausias rato laikas?
didziausias ratu skaicius?
geriausias ratu vidurkio laikas?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:07
by tckd
nu kaip kaip pasigauni ir dodi galvon. pries per ar po cia jau kaip iseis.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:08
by zil130
Tomasenai bijok Dievo ar nori tikrąja žodžio prasme...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:12
by wundis
Skaitau, is tuscio i kiaura nepilstysim su pripazinimais. Atpisimas yra konkretus - apdejai per sona ir davei parukyt dar nuvaziuodamas.
Ir galutine komandos vieta.
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:22
by Renaz
sitie tai nesveiki...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 09 Aug 2010, 15:37
by Yvl
taibled nebesuprantu, KAS jama palatke, KAM iduot ir panasiai? ato supixiu ir niadosiu niekam!
Yvl wrote:palapines neduosiu abo pernai negraziai apie ja kalbejot.

wundis wrote:gera ta palapine! duok! graficiais uzpaisysim blankia tekstura!
Yvl wrote:imkit nu.
storms wrote:galiu nuvezt palatke iki kauno cha cha cha