Page 10 of 11

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 14 Apr 2015, 10:43
by El Traxo
heh, Pakistane jau viskas išrasta prieš XX metų. Dedi kailį nuo vairo iki stopo, virš 90% baikų taip papimpinti:

Image

Ir visa šeimyna į akropolį:
Image

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 10:03
by El Traxo
Tai liaudyje senai sakoma - ant versio tik akiplesos ir chamai. Turiu skirta parking spot, kur ivaziuot reikia vietos manevrui. Bet tai kuj ten primanevruosi kaip versis numestas :chamai:

Image


Tapatok

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 10:18
by sai
moto bnv uzima vietos kiek masina? :)

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 12:49
by wundis
tai bmw manevrui vietos reikia

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 12:59
by tomasn
Ileisk versi i parkinga, tai ir ant aliaus uzlips

Tapatok

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 13:00
by El Traxo
Bet tai komentarai kaip delfyje. bmw? koks bmw? :troll:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 13:55
by tckd
tai jei ne bmw tai :sam lox:
atkreipkit demesi pastatytas graziai ir kulturingai, ka cia tas su golfu neivaziuoja tai vairot gal nemoka?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 16:51
by El Traxo
tckd wrote:tai jei ne bmw tai :sam lox:
atkreipkit demesi pastatytas graziai ir kulturingai, ka cia tas su golfu neivaziuoja tai vairot gal nemoka?
Tai jau postindamas žinojau, kad komentarai bus dvasioj "gavai per galvą - pats kaltas". Jei nori įsiparkuoti ten, kur nesimato - tarp dvieju mašinų, lendi į tą kampą kur mocas iki centimetrų ir atsukinėdamas atbulom susiparkuoji. Galima lysti priekiu, bet išvažiavimas gaunas bledskas. Bet tai supratau, kad tučkus atvažiavo dėl pokalbio į darbą (kam dabar lengva?), tai bangų nekėliau. :rr:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 21:35
by sai
parkinga su savim reik veziotis
Image

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 Jun 2015, 23:14
by mindaugasa
blet. samochoda supjauste gabalais, o mocui laikikliu padaryti nesugebejo: stropais pyst, pyst ir vezam

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2015, 08:37
by tckd
nu gerai dar karta paziurejau i ivIkio su vershiu sxema tai primeciau kad berniokas galejo geriau statyt priekiu, tai galinis priglaustas ratas prie bardiuro, duotu daugiau centimetru besisukiojientiems. hau

ps. tie su placiais galiniais ratais tai einana :fart:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2015, 10:10
by El Traxo
px :kermit: šiandien :bmw:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2015, 11:16
by wundis
tai salia versio priparkavai bmw karve? nebijai kad apseklins? :teeth:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2015, 16:26
by El Traxo
wundis wrote:tai salia versio priparkavai bmw karve? nebijai kad apseklins? :teeth:
Bet tai kai žmogus nuo karvių, bet demonstruoja neišprusimą - veršis karvei tik spenį pažiulpti gali :cheers:

Šian priparkavau prie Honda NTV (beveik kaip televizija). Net nežinojau, kad tokių kuwaldų yra - naked su karda-nu :fart:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 26 Jun 2015, 16:30
by wundis
ponas miestieti, cia jau netiesa. jei versis mazasai, dar sutikciau, bet jei jau lytras, tai bekit patikrint ar nebega duslintuvai karvei :big: