Page 10 of 17
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 13:10
by mindaugasa vol.2
skaitau traksas imete kazkokio moto tinginio salma. slysdamas klientas patingejo apsiversti ant nugaros. geda.
sliauze kaip balvonas snobeliu per rugienas.
gal dar be galiojancios kategorijos, a?
>:/
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 13:11
by mindaugasa vol.2
Wobbler wrote:Mindaugasai, spjauk i heiteriu puse, dek skersa ant saugumo.
Kai papostinsi nuotrauka vaziuojant ant motociklo i Moletus su grazia dama keleivio sedynej ir samakrutke dantyse - duosiu daug pliusu!
P.S. Ant kitos rankos, tikiuosi, su tokiu salmu i Kacergine neileidzia.
uzdedu wobleriui plius.
taip, kacerginei gamina kitus salmus.
p.s. ar mano nuotraukoje tures matytis plaukuota krutine?
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 13:21
by wundis
taip, bet krutine tures buti pakeleivio.
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 13:27
by storms
Eisme priguldavau kiekvieną sezoną kai jame dalyvaudavau. Visada dėl bobų ar pencinykų kaltės
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 13:32
by mindaugasa vol.2
storms wrote:Eisme priguldavau kiekvieną sezoną kai jame dalyvaudavau. Visada dėl bobų ar pencinykų kaltės
tai gerai, zinau, kad taip taikydavai susipazinti su merginomis. kokius kvepalus, dovanodavai?
bet tai priguldavai ant chinbaro ar ant maziau atsikisusios kuno vietos?

Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 14:07
by Wobbler
sai wrote:saugotis aisku reik. nu bet ok, paivairinant tema - brukstelkit, mieli frakcijieciai, kada paskutini karta buvot prigule eisme (trasos ir pabrades pelkes nie v schiot) a?

buvau prigules, del kito, neatidaus, eismo dalyvio kaltes.
nusileidau ant peties, bet itariu, nors irodymu ir neturiu, kad salmo apacia prisidejo prie raktikaulio luzio trijose vietose. ka jus i tai?
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 14:26
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:storms wrote:Eisme priguldavau kiekvieną sezoną kai jame dalyvaudavau. Visada dėl bobų ar pencinykų kaltės
tai gerai, zinau, kad taip taikydavai susipazinti su merginomis. kokius kvepalus, dovanodavai?
bet tai priguldavai ant chinbaro ar ant maziau atsikisusios kuno vietos?

Nepatikėsi, bet vieną kart esu pirkęs kvepalus kaltininkei!
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 14:42
by Wobbler
Kvepalus ispylei o i bonkute primyzai?

Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 14:44
by wundis
sai wrote:saugotis aisku reik. nu bet ok, paivairinant tema - brukstelkit, mieli frakcijieciai, kada paskutini karta buvot prigule eisme (trasos ir pabrades pelkes nie v schiot) a?

paskutini karta ukanotose salose gudziais 2010ais gal pries kaledas? isvaziuojant is ziedo uzkiso narkomanai vw bytla ir patepe slides - nostolei itrukes pecio raumo, motoinventorius nebepataisomas. salmas liete zeme visomis pusemis.
kaltininko, nors ir turejo v/n, nerado

nostolius ismokejo mib'as.

Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 15:28
by mindaugasa vol.2
ha. kodel as zinojau apie kvepalus?
taip pat noriu padekuoti woblerio raktikauliui, kad luzo trijose vietose. jei raktikaulis butu neluzes, smugis butu tekes stuburui. gamta rupinasi motociklininkais, irengdama saugiklius.
dar zinau, kad gamta - visu namai.
idedu wundzio nuotrauka, kur jam chinbaras nelaiko po susitikimo su narkamanais:

Re: Salmas
Posted: 11 Apr 2013, 00:21
by storms
natai papinginu tema su UVEX
kaip ir esu sios firmos fanas
bet tai fulfeisas 950 g tai gal jau is fantastikos serijos?
http://www.youtube.com/watch?v=nxfvJ6Y_gLE" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Salmas
Posted: 03 Jun 2013, 14:00
by El Traxo
Lengva mįslė. Kieno šalmas?:
Re: Salmas
Posted: 03 Jun 2013, 21:31
by Wobbler
sito malalietkos?
Re: Salmas
Posted: 03 Jun 2013, 21:43
by El Traxo
Re: Salmas
Posted: 08 Jul 2013, 15:11
by Wobbler
labadiena,
teko pakalbeti su vienu geru zmogum, Marku, kuris tik ka grizo is Snettertono BSB etapo, kur jis dirba lenktyninku Shoei supporte
tai keli myth'ai apie salmus buvo busted
myth'as 1: zurnalai apie motociklus labai dramatizuoja ta fakta, kad salmas nukrites ant kieto pavirsiaus del mikro itrukimu yra nesaugus tolimesniam naudojimui ir turi buti pakeistas i nauja. zemiau prisegta nuotrauka yra Alastair Sealey salmas, kurio crash'o damage'a Markas pries lenktynes uzdaze flamasteriu, kad geriau atrodytu per televizoriu ir kuris bus perdazytas ir vel naudojamas. sita salma AS naudoja visus metus (lipdukai is NW200), sako tai yra jo laimingas salmas ir neleidzia pakeisti akmenim apdauzyta visor'iu.
myth'as 2: internetuose yra nuomoniu, kad reiseriams yra gaminami spec salmai. Markas sake, kad jie naudoja tokius pat salmus, kuriuos perkam mes mirtingieji. jie yra balti ir nudazomi (Shakey'io yra apklijuotas matiniu vynil'u) pagal reiserio preferencijas/sponsoriu reikalavimus.
zemiau prisegtas Shane Byrne'o 'slapias' salmas yra vienas is jo triju salmu. turi viena 'slapia' ir du 'sausus' (pirmam reisui ir antram. pirmo reiso stikliukas yra tamsesnis nei antro reiso). jo ventiliacines angos yra uzklijuotos izoliacija. greiti lenktyninkai, skirtingai nuo manes ir taves, vaziuodami palenkia galva i prieki ir visorius buna beveik lygiagreciai asfaltui, todel per tarpa su salmu pagauna vandens. tai tam isvengti ant visoriuas virsaus uzdeta tarpine. S Byrne'o akys yra labai jautrios todel per sausa naudoja tamsesnius visor'ius, nei Ellisonas ar Rutter'is, kuriu regejimas yra silpnesnis.