Page 10 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 10 Dec 2012, 22:31
by mindaugasa vol.2
Vat zilas turi grozio ir harmonijos pojuti!
Aciu
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 10 Dec 2012, 22:32
by zil130
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Dec 2012, 08:46
by mindaugasa vol.2
vat padariau vakar kupros maketa ir nepatiko. veliau tik buvo susivokta, kad harmonijos delei reikalinga, kad kupra atkartotu benzo bako linijas. tada bus vieninga visuma. va, kaip trecioje nuotraukoje nuo virsaus.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Dec 2012, 09:04
by tomasn
beje, turiu va panasu vaira, lengvas, aliumininins, deltai pats tas. galec paimt i morga

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Dec 2012, 09:22
by mindaugasa vol.2
hm, reikia bandyti ivairius variantus
i morga atsines:
zilas-ragus
tomasenas-vaira
storms - storms juniora
arvis ateis su usais ir tamsiais akiniais
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Dec 2012, 12:45
by Yvl
as su tiubeteika busiu
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Dec 2012, 19:40
by mindaugasa vol.2
rimtas klausimas (hahaha, blet): ar galima minskelio varikliui viena tvirtinima daryti ant bloko smeigiu? t.y. daryciau kronsteinuka (ant galvos padejau toki geleziuka, vaizdumo delei) nuo virsutinio remo vamzdzio ir smeiges, islindusios is galvos suktusi prie ano. variklis kabotu. sakot negalima, kraipys, blokas su cilindru arba cilindras su galva praras sandaruma etc?
bet kad labai jau gerai sprestusi kiti klausimai: variklio padetis reme, variklio isemimas-idejimas.
nu?

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Dec 2012, 22:36
by wundis
manau kad su salyga kad duotas motopirdalas bus naudojamas tik 7adieniais (panasiai kaip bmw), varikli galima tvirtint kad ir ant strapiku.
dar manau kad idomu kaip stipraii issikreipia remas ant minskelio staigiai uzmetus 200 kg. pamatokite. tada pasimatys ar bus kruvis motoblokui ar ne.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 Dec 2012, 00:20
by zil130
Aš daryčiau nuimamą priekinė rėmo dalį.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 Dec 2012, 09:41
by mindaugasa vol.2
Jep, buvo svarstytas variantas apatini lenkta vamzdi gaminti fiksuojama varztais, kad varikli, esant reikalui, butu galima isimti. Taciau, bet kol kas dar mastomi ir kiti budai, kaip nenaudoti ardomu sujungimu. Anie nepriduoda remui standumo. O, kaip zinia, standumas yra dorybe, nia? Kiekvienas krikscionis turi tureti standumo.
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 Dec 2012, 10:47
by M`BaubZ
Tai tas variantas su tvirtinimu už galvos irgi rėmui standumo nelabai priduoda. Gal tik kažkiek lankstumo varikliui.
Gal galima pakabint tą viršutinį kronšteiną ant guminės pagalvės ir bus px?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 Dec 2012, 12:32
by mindaugasa vol.2
Kabinimas uz galvos standumo nepriduoda. Jis tik butu paprastas or patogus variklio isemimui. Lenktas vamzdis per apacia priduotu standumo, taciau komplikuoja variklio idejima/isemima, nebent tvirtinimo ploksteles daryti ant varztu. Visas vamzdis ant varztu butu kazkas per viduri. Trauksime burtus. Beje, vienoje is zilo imestu fotkiu yra dar vienas, man keistas, variantas-gabalas vamzdzio nuo headstockoo iki variklio ir...viskas. toks pakabinimas. Bet tai tas kabantis vamzdis gaunasi nuolat lenkiamas, nia?
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 Dec 2012, 14:12
by M`BaubZ
kur lenkiamas? taigi variklis pusiaulaikantis. su tokiais rėmais buvo ir pvz mažesnių kubatūrų honda cb/cm žiloj senovėj
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Dec 2012, 12:01
by mindaugasa vol.2
laba ziemos saulegrazos ryta,
tai kaledos yra variklio dejimo svente
senoves lietuviai sakydavo, jog ideti varikli per kaledas, reiskia ankstyva pavasari ir silta bei mazai lietinga vasara. vienzo, tobulas sezonas.
tai va.
dar tautosaka porina, kad geriausi variklio kronsteinai yra is paranito. kagi, nesigincijame:

o daromi jie naudojantis paprasta matematine formule: (pamatuok+nukirpk)x1000
na ir ka?

teisingai: nieko. t.y., kaip baubaz sako - kabo. o norisi, kad stovetu. t.y. vamzdzio po apacia. ir standumo daugiau duotu. o standumas - dorybe.
beda, kad per kaledas nera is kur paimti vamzdzio. kagi, laukiame nauju metu.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Dec 2012, 12:11
by zil130
nu tai teip morka kitoj temoj mokina kaip iš alaus kartoninės dėžės tarpines gaminti o čia mėtomas brangus paranitas, beje šitame panašu dar yra asbesto o tokio nusipirkti jau niekur negausi, gerai kad dar nors iškarpius gaunasi kažkas o ne numetama nch.
O tas tarpas tarp kronšteinų bus naudojamas musių gaudymui ir remo aušinimui ar dar kas nors bus?
O vamzdis eis tik iki tvirtinimo taškų ar lenksis ir iki kojelės?