Page 10 of 12

BMW R1150GS

Posted: 16 Jul 2015, 18:45
by El Traxo
Nutai. Zbylas' mecta idiota - tckd padangos garaze. Gali buti, kad net pirma karta Lietuvoj. Reviusas neuzilgo.

Karve su mediniu ratu :flintstones:
Image

Metzeler tourance vs TKC 70:
Image


Tapatok

Re: BMW R1150GS

Posted: 14 Apr 2017, 13:01
by El Traxo
Pavasaris - laikas leisti sulą.

Image

Sula:

Image

Re: BMW R1150GS

Posted: 14 Apr 2017, 15:07
by wundis
Pavėlavot ponas su sula, gi jau nebeskaidri visai, brūdas kažkoks.

Re: BMW R1150GS

Posted: 14 Apr 2017, 15:47
by El Traxo
Ta seno beržo buvo. Iš klevo jau normali išbėgo.
#Žmonėskuriekeičiatikvienosšakėstepalusblt.

Image

Re: BMW R1150GS

Posted: 14 Apr 2017, 16:16
by wundis
O tai miestietis, klevo sulą leidžia vėliau nei vėlai išleisto beržo. Dabar suprantu kodėl ana juoda visa. Čia gal tas lenkiškas motulis (mažybinė žodžio "motas" forma)?

Re: BMW R1150GS

Posted: 11 May 2017, 00:11
by El Traxo
Nu va, nepraejo ne menuo ir tiltelis persidaze. Dar po menesio ziurek ir isvaziuot bus galima

Image

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Re: BMW R1150GS

Posted: 11 May 2017, 21:40
by mindaugasa
spakliaus storai dejai? as tai kai tilteli propeleriu susuku, tai pirma dedu glaista su armavimo tinkleliu, o po to lyginu rotbantu. gerai gaunasi ir po to parduodu

Re: BMW R1150GS

Posted: 11 May 2017, 23:34
by El Traxo
Pas jumi ten sunkus atvejis buvo. Be rotbando draugas net skambines nebutu :)

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Re: BMW R1150GS

Posted: 11 May 2017, 23:37
by storms
Nu aš tai šian perrinkau dvigubai verstas šakes bikerentiniam transalpui.
Biški juokinga skriestuvų laikų technologija. Bet gal einu užvesiu XL700V kampelį...

BMW R1150GS

Posted: 29 May 2017, 00:04
by El Traxo
Nepraejo nei menuo, ir tilelis jau surinktas. Kai greitai einas, nia?
Padeka draugo draugui. Kadangi anas su savo gs1200 toliau garazo nevaziuoja, pradejom skerst. Prie ko cia 1200? Ogi suzynokycia, kad neziurint oem katalogu neigimo, kad apsauginis manzetas nuo 1200 tinka ant 1150 (kodai kiti ir tt), anys identiski. Pasekoj modelis dabar upgreidintas iki 1150+2.
Image

Sena akraske vs nauja:

Image

Toliau ne taip grazu. Aftermarketinius dulkiu pylnikus (tiekejas Bikeshop) sakes tiesiogine to zodzio prasme atmeta. Popapina krws patys is lizdo. Nu cia ryt bendrausim su kromeliu kas ten per fufliakas nuo Lodzes manufakturos

Re: BMW R1150GS

Posted: 29 May 2017, 08:16
by storms
Salnykai suėjo o pylnikai nw?

BMW R1150GS

Posted: 29 May 2017, 08:53
by El Traxo
Yep. Lenda lauk kaip sampano kamstis. Setukas su oil/dust sealais by 4ride. Tepalo sealai biski irgi po klausimu.

Re: BMW R1150GS

Posted: 29 May 2017, 09:21
by storms
hm. nu klausk jaunolių, o jie turiės pist tiekėjus. Nelabai žinau kokia gali būt alternatyva... gal visi kiaušai....

Re: BMW R1150GS

Posted: 29 May 2017, 16:52
by Dzuku_Briedzis
Heh, pylniku istorija girdeta, kai i berga dejau originalius KTM. Nu niekaip nejo. O visi kiausai ore tiko. Paskui babianskas nupirko berga


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: BMW R1150GS

Posted: 29 May 2017, 16:55
by mindaugasa
gal sakiu plunksnos konusu eina, nia?