Page 10 of 23

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 31 May 2013, 15:02
by tckd
telefone radau..

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 31 May 2013, 15:31
by wundis
ple, optimistiskai cia jaunuolis.
15kkm per 20 d = 750 km per diena. vakaru europoj daug, o sibiro platybese? smaugt po 16 valandu per para? nunah.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 31 May 2013, 16:34
by Proxas
Jeigu narkotikai kokybishki tai kodel ne, bet manau kad truks shikna jaunuoliui besistengiant ne tik ishilgai bet ir skersai :blackeye:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 31 May 2013, 16:45
by storms
Narmaliai. Bičas varys su Kriega. Manau atlaikys

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 31 May 2013, 16:52
by tomasn
bet kuriuo atveju tikslas realesnis, nei wundziui gaut babkes is motogp uz dalyvavima

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 31 May 2013, 16:57
by wundis
:helmet:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 14:44
by tomasn
tai islydejom narsolius guzijos uzkariaut
Image

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 14:48
by storms
Goliu įdėjot?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 15:01
by ezhiukas
a kame cia narsumas? Salis civilizuota, keliai geri. Per Ukraina zymiai baisiau vaziuot nei per Gruzija

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 15:10
by tckd
vienam narsumas iki kauno davaziuot, kitam per ukraina, treti berods per rusija vaziuos. a kur dar goliai? kuo ne narsoliai? :ameba:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 15:24
by tomasn
na kirsti abchazija, tai cia reik but narsiam po liubomu. sake, kad golis kisenej

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 16:03
by wundis
tai narsumas skaitau susidarytu is vaziavimo i omala/shatili per neitin civilizuota kalnu pereja
idomu ar vaziuos, ar apsiribos tik svanetija
EDIT:
Image

EDIT2: imeciau lenkiska nuotrauka, kad ir stormpsas suprastu

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 16:07
by mindaugasa vol.2
pamirsau paprasyti ziunes, kad kebabu parveztu, ech...

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Jul 2013, 23:15
by El Traxo
tomasn wrote:na kirsti abchazija, tai cia reik but narsiam po liubomu. sake, kad golis kisenej
Tai Abchaziją visada galėjai kirsti iki Gruzijos kontroliuojamos teritorijos (Rukhi tiltas). Abhazai net išleidžia (be teisės sugrįžti), bet gruzinai neįsileidžia, nes tai nėra "Pasienio Kontrolės Postas". Gaunasi kaip spastai. Jei nenori pakliūt ant didelių nemalonumų, prieš rizikuojant reikia turėt ne vienkartinę Rusijos vizą.
Sėkmės keliautojams.

Image
Please note that after your trip you should go back where you came from: it is not allowed to transit through Abkhazia from Russia to Georgia or vice versa. While some travellers reported that visiting Abkhazia from Georgia and continuing the trip to Russia is viable, it's clearly not recommended. Visitors who go to Georgia after visiting Abkhazia through Russia may be subject to a punishment and fines by Georgian customs since they consider it a violation of the Georgian border regime.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 09 Jul 2013, 07:02
by tomasn
na tai gal cia buvo taip anksciau. na bus matyt