Page 10 of 10

Re: WSBK 2013

Posted: 22 Sep 2015, 23:52
by tomasn
nu dejo rasliavos. plius vienas! papams plius simtas avansu

Re: WSBK 2013

Posted: 23 Sep 2015, 18:17
by wundis
daug raidziu, mazai papu
bet +1

Re: WSBK 2013

Posted: 23 Sep 2015, 19:25
by El Traxo
+1
Sai pretenduoja i metu reviu! wsbk 600 kategorijoj :)


Tapatok

Re: WSBK 2013

Posted: 27 Sep 2015, 21:15
by Yvl
http://www.15min.lt/m/id/gazas/autospor ... -25-530352#" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2013

Posted: 30 Sep 2015, 20:44
by El Traxo
sai wrote: p.p.p.s. papu fotikas dar negrizo i LT
Image


Tapatok

Re: WSBK 2013

Posted: 30 Sep 2015, 20:48
by wundis
sai +1
EDIT: t.y. +2, arba +4 ziurint kaip paziuresi

Re: WSBK 2013

Posted: 30 Sep 2015, 23:16
by tckd
Fliusiukas

Re: WSBK 2013

Posted: 19 Oct 2015, 21:41
by storms
Kas ten ble įvyko tarp Saikso ir Rea? Įsijungiau tik paskutinius ratus. Kovanys nepasdaliją?

Re: WSBK 2013

Posted: 19 Oct 2015, 22:11
by Username
Na paprasciausiai Rea savo debiliskame stiliuke, eilini syki dare lenkimo manevra, kuomet ir pats neisipaiso i posuki ir kita nusitempia paskui save (siuo atveju Saiksa). Zinoma tai ivyksta ne pirma karta ir matyt Saiksui uzkniso jo tie veiksmai, ypac kai poto jis nekaltu veideliu bando susitaikyti. Mol 'ispisau tave, o dabar apsikabinkim, viskas juk OK, ane?'

Tai anas ji ir pasiunte zesto israiska :)