Page 10 of 17
Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Sep 2013, 10:45
by RobertasRR
V. Rossis jau ir taip seniai legenda (ir nauji kas pagerins po daug metų rekordus, legendos neatims). tik manau po kito sezono motoGP bus be Rossio kai baigsis sutartis su Yamaha
prisiminus 100tą
dar legenda M Doohan, (nors Jį važiuojanti pamenu nelabai, dar netų nebuvo, o žiūrėdavau LIVE per lenkų TV kokį kanalą)

Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Sep 2013, 11:34
by storms
Pienburnei. Duhana rodydavo net per rusus. Plakac su juo ant 500 iki šiol namie kabo.
Tiesa kabo ir Fatbojus šalia :/
Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Sep 2013, 11:48
by RobertasRR
storms wrote:Plakac su juo ant 500 iki šiol namie kabo.

Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Sep 2013, 12:29
by Zuzas
O sabrina arba samantha ?
Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Sep 2013, 13:49
by storms
heh. Samantha gera, ale kabo Pearlajamai
Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Sep 2013, 14:12
by Wobbler
po sito wobble'o jis nenusijobino
kaaaaaip?.....

Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 11:36
by mindaugasa vol.2
uzpilsiu druskos ant ugnies: chorche geriau vaziuoja.
t.y. efektyviau
o markezas - efektingiau
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 11:59
by Username
Tai cia ir taip aisku. Stabilumas pries greiti. Daba ziurim kuom visa tai baigsis.
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 12:15
by Wobbler
Ti aisku kad efektyviau. Markezas dar tik mokinasi
mindaugasa trolis
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 12:21
by mindaugasa vol.2
blec, tai kas nors nesutiks su nuomone ar kaip?
o markeza pasodinus ant ducati ir tuomet uzliptu sampanu pasitaskyti?

Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 12:29
by Wobbler
Nesutinku su nuomone: markezas turi daugiau tasku bendroj iskaitoj
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 12:41
by mindaugasa vol.2
gaunasi, kad yamaha konstruktoriai tures ritualiskai pasileisti zarnas ir tuomet nauji konstruktoriai pagamins kazkiek greitesni motorcykla kitam sezonui?
tai gal valentinas, kaip tas sabonis, dar isbegs?
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 12:51
by Wobbler
Tai jau pagamino. Per paskutini etapa yamaha buvo su nauja seamless shift karobke, kuria honda naudoja kelis metus. Bet valentinas kaip buvo ketvirtas taip ir liko
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Sep 2013, 12:53
by Username
Beje, kalbant apie yamaha inzinierius: vakar dienos MotoGP Misano etape Yamaha pristate 'seamless shift' greiciu deze. Ta, kuria Honda naudoja jau pora metu geru. Abudu vairuotojai patenkinti. O ir stebint vaizdus matesi kad Honda nebepabega taip greitai is posukiu (nuo Yamahos) kaip anksciau. Progresas yra.
Re: MotoGP 2013
Posted: 17 Sep 2013, 10:22
by Wobbler
Wobbler wrote:Tai jau pagamino. Per paskutini etapa yamaha buvo su nauja seamless shift karobke, kuria honda naudoja kelis metus. Bet valentinas kaip buvo ketvirtas taip ir liko
dar biski pagalvojau

bet si karta nei bautista nei crutchlowas ant kulnu valei nelipo. tai gal nauja karobke prided?
