Page 10 of 15
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 21 Jul 2013, 09:47
by jara
Vito wrote:storms wrote:Sutinku.
Kogero reiks pagamint didelį trasos plakatą su galimom lenkimo zonom. Arba šį reikalą pridėti prie sutarties
Zonos gali būt pvz šitos:
Lenkimai tiesiojoj???? Originalno.
Matosi, kad vito senokai ant moco nesedejes. Turbut autobusiuko vairas ciut ciut supratima apie sauguma pakeite

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 21 Jul 2013, 11:40
by Vito
Saugumas turi būti vairininko galvoj ir jokios schemos su lenkimo rekomendacijom nepadės. O nueis po to į aukštesnę klasę ir ką tada? Lenks tiesiojoj, nes kitur nemokės/bijos?
Mes pradėjom nuo C klasės, niekas neturėjo patirties ir nieko, lenkėm be problemų ten kur priklauso.
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 21 Jul 2013, 13:08
by jara
Vito wrote:Saugumas turi būti vairininko galvoj ir jokios schemos su lenkimo rekomendacijom nepadės. O nueis po to į aukštesnę klasę ir ką tada? Lenks tiesiojoj, nes kitur nemokės/bijos?
Mes pradėjom nuo C klasės, niekas neturėjo patirties ir nieko, lenkėm be problemų ten kur priklauso.
Vito turbut neskiria lenktyniu ir track day formato. Ypac C klases, kur vaziuoja pradedantieji.
Taipogi, ziurite labai siaurai, t.y. is lenkianciojo puses.
Pabandykite pagalvot, kad lenkiamasis yra pradinukas, kuriam viskas baisu ir jam uzkisa pries pat posuki. Issigandimas garantuotas. Plius yra nemenka tikimybe nuvaziuot tiesiai. O tas vaziuojanciuju ziede skaiciaus tikrai nepadidins!
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 22 Jul 2013, 14:58
by speeder
jara wrote:Vito wrote:Saugumas turi būti vairininko galvoj ir jokios schemos su lenkimo rekomendacijom nepadės. O nueis po to į aukštesnę klasę ir ką tada? Lenks tiesiojoj, nes kitur nemokės/bijos?
Mes pradėjom nuo C klasės, niekas neturėjo patirties ir nieko, lenkėm be problemų ten kur priklauso.
Vito turbut neskiria lenktyniu ir track day formato. Ypac C klases, kur vaziuoja pradedantieji.
Taipogi, ziurite labai siaurai, t.y. is lenkianciojo puses.
Pabandykite pagalvot, kad lenkiamasis yra pradinukas, kuriam viskas baisu ir jam uzkisa pries pat posuki. Issigandimas garantuotas. Plius yra nemenka tikimybe nuvaziuot tiesiai. O tas vaziuojanciuju ziede skaiciaus tikrai nepadidins!
dar kaip anglijos pradedantiesiems sportininkams visiem po žalią iš tolo šviečiančią liemenę uždėt reikia

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 26 Jul 2013, 13:26
by jara
Taigi, 08.03, t.y. kita sestadieni, paskutinis siais metais Track day ir Vrooam Oil Trophy 2013 Kacergineje.
Pasiliks tik dvidienis track dejus Auto24 ring, Parnu!
Registruojames ir dalyvaujam

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 03 Aug 2013, 23:36
by RobertasRR
laba diena
laba vakarą
ar laba rytą
ką gi ką gi... nors ir nespėjau laiku

bet dalyvacija pavyko ir man...
+ už tai kad lėtesniems lenktyninininkams atsirado X faktorius (nors manau daug kam gali nepatikt dėl laukimo, bet o tačiau juk visi nuo kažko pradeda)
+ geriausiai organizuota vrooom
+ maitinimo kampas
+ trasos maketas
+ C ir X papildomas instruktažas
- kur merginos su lipdukais skėčiais iš 1 ir 2 etapų
mano dalyvacija prasidėjo nuo antro raundo, sunkiai sekasi įsivažiuot, kuo tolyn tuo geriau ir geriau...
pasigirsiu iš kapsuko buvo 4 žalios B C X X yamaha X
mano tikslas pavyko
1 saugus greitis
2 geriau sukasi rankena
3 ąžuolą įveikiu geriau, mokytojas sakė sukt rankena sukau sukau sukau
4 laikas pagerintas
foto reportažas
garsusis TLas

jau laukiam savo eiles

kapsuko zx10r

???

kur man gaut žalią skėtį?
buvo daug dalyvių tikrai daugggg

pasitarimas

suvalkijos kiemas

prieš starta motociklai TA praeidinėjo

paparacis bėgiojo
laimėtojas vrommm

su pergale
laukiam sekančio etapo
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Aug 2013, 19:28
by storms
Na tai robertas viską parašė. +
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Aug 2013, 21:56
by mindaugasa vol.2
origami :love:
ir siaip fainu motorcyklu ant kiemo!
+1
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Aug 2013, 22:29
by storms
Ar jau minėjau, kad vakar pratestraidinau origamį ir 848?
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Aug 2013, 22:36
by mindaugasa vol.2
na, ir?
+/-?
+?
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Aug 2013, 22:47
by Dzuku_Briedzis
Maciau kaip origami ir 848 krove. Atrode sexy. Babenskas sedejo ant origamio, sake labai negaidys
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 05 Aug 2013, 13:14
by RobertasRR
o daugiau reportažu nebus?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 05 Aug 2013, 13:22
by inter
Labadien,
Paantrinsiu - prasom daugiau origami ir 848

!
Stormsai, revjuvsa is studija!
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 05 Aug 2013, 13:25
by tckd
tai kaip suprantu suszuki gaidzei nebemadoi? dabar kiekvienas sportiskos isvaizdos jaunolis is rajono svajoja apie 10ta ninze?
ps. cia toks vaizdas is revju. dalyvei paneikit!
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 05 Aug 2013, 13:26
by Shtrych
reviewsas dviem sakiniais:
Vyrai smaugė notomorrow stilium - batonai kas antrame važiavime
vien ko vertas nuplėšto suskio priekiso vaizdas
todėl ir modna kawa - suskių rėmai nelaiko.
pakatuškės labai smagios. galėtų dar šiais metais suorganizuoti treniruotę.
p.s. kur nuotraukės??? kaip be vaizdinių m-gų girtis mergoms pliaže?