Page 10 of 11
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 13 Jul 2013, 20:59
by tomasn
fainas oras festivaliams

kiek nepilnameciu budoj?

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 14 Jul 2013, 22:16
by mindaugasa vol.2
Tai bet reikia pasidziaugti pavykusiu trekdejumi, dalyviu skaiciumi. Meteo.lt susimove visiskai (yra itarimas, kad vakar gera ora paise jaros uzsakymu), bet susimove i geresne puse: link pietu sportinykai istaske balas ir lekt galejo koznas megejas. Ir t.t.
mobile mindaugasa
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 15 Jul 2013, 10:08
by Shtrych
Track dėjus džiugino - ir oru ir dalyvių gausa. Meteo susimovė tik laike - išvažiavus iš laikinosios sostinės pakliuvom į epinio stiprumo liūtį.. gerai, kad lietus po treniruotės, o ne prieš - tai būtų reikėję lėkti sėdint poroloninėje baloje..
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 15 Jul 2013, 12:08
by devil_racer
atskleiskit paslaptį, kokį androidinį app naudojat rato laikus matuot? nes race chrono pieno riebumą kažkaip tais rodo. Nebent ten dar kažką nustatymuose keist reik.
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 15 Jul 2013, 12:19
by mindaugasa vol.2
jei su vidiniu gps'u varai, tai ir rodo. tur but bent 5Hz daznio, t.y. isorine blutufine antena, pvz. qstarz 818 extreme (berods)
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 15 Jul 2013, 12:25
by devil_racer
na taip, su vidiniu. vienam važiavime lyg ir į temą rode, poto kažkaip pradėjo grybaut kiek netingi..
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 14:00
by M`BaubZ
aliolabadiena organizatoriai? kodėl crmoto puslapyje nieko gero nėra? t.y. važiavimų laikų. pamesti net ir tie, kurie buvo sukrauti į seną www versiją.
kodėl tada trasoj žadama, kad bus? kame netvarkos šaknys?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 14:02
by wundis
siulau rinktis nesankcionuotam mitingui prie vilniaus rajono savivaldybes :/
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 14:04
by storms
Tai manau ir taip minutę devyniolika įkalei. Kam tau tie laikai...
Dar gali pasinaudot pirmyniko skaičiuokle
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 14:12
by wundis
ntai grynai teoriskai babensko rato iveikimo laikas turi buti:
Baziniai:
600 1,13 (? norejau irasyti kuvalda, bet irgi netinka)
Technika:
pikc ismetimas -1sec
small natural balls +9sec
be smegenu -12sec
šlapia +10sec
ausu kamstukai -2sec
=minute septyniolika?
visa paklaida manau galima nurasyt ant netinkamos technikos kategorizavimo. pvz kur strytu ir motoroleriu kategorija?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 14:24
by tckd
tai skaitau organizatoriai palučkę gavo dabar linksminasi pirti su sompano likuciais ir kurvom, ner kada.
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 14:32
by storms
Panašu, kad dalinasi viršpelnius...
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Jul 2013, 15:20
by Username
storms wrote:Panašu, kad dalinasi viršpelnius...
Kiekviena karta kai perskaitau sita zodi - lengvai nusisypsau..
ble ble

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 21 Jul 2013, 10:41
by jara
Vyksta intensyvus pamastymas apie liepos 29-30 dienomis vyksianti Track day Poznankej.
Kas nors nori pasijungti?
Kol kas vaziuotojas vienas, tad yra vieta autobuse. Esant reikalui, butu dar viena ant priekabos.
Storms? Pirmynikas?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 21 Jul 2013, 13:59
by mindaugasa vol.2
apmaudu, bet ne. sorry