Page 10 of 13

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 27 Nov 2013, 16:56
by tckd
tai sezona nr 2013 skelbiam azdarytu, ta proga ir paveikslas bus isleistas :gero ziemos miego:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Nov 2013, 07:18
by storms
Šalta kankrėčiai

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Nov 2013, 09:36
by tckd
tai uzteko tik stormsui parasyt ir matalinam toliau. storms parasyk dar! :cheers:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 17 Dec 2013, 09:51
by tckd
e pabuskit sezons sugryzo :pagausiu: eit reiks kiba ktmo acprasyt :-k

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 17 Dec 2013, 10:13
by Dzuku_Briedzis
bulija sybys sako, kad iki kaledu galima lekt ir balas taskyt.

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 22 Dec 2013, 13:16
by storms
besibaigiančio sezono proga visiems kaliau po minusą

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 22 Dec 2013, 15:14
by Zuzas
Tapstalkas dėkoja.

@mobile

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 22 Dec 2013, 16:25
by jara
minusais zuzas jau aplenke stormsa

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 22 Dec 2013, 17:50
by tckd
Po siandienos net moco neploviau, su salyga kita savaitgali plius 7, taip kad, kas nesmaugia tas pac :loxs:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 22 Dec 2013, 18:29
by Yvl
31 d. Rideoutas iki eglutės?

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Dec 2013, 09:24
by Motowowere
Nervai ant ribos.Reik bembiksus is oro filtro isvaikyt,bo po uzdarymo jie ten 100% veisiasi.Ir bent iki eglutes ir atgal :grauziu:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Dec 2013, 09:50
by storms
katinui, tuckui, jarkai,zuzui,briedziui ir woverei kaliau po minusą, nes tai buvo patogu padaryti iš lapo

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Dec 2013, 12:38
by storms
Ai, prasukau dar po minusiuką

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Dec 2013, 16:18
by Zuzas
Negrazu is kersto, bet negi eit nb trsukt is taseses. Txc batu biksope yra enduriniu, ar britviniai visi?

@mobile

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Dec 2013, 16:34
by storms
Šope nėra jokių, bet pavasarį bus visko. Jei nori gaut dylą ir negaut minuso- duok babkes ir lauk pavasario