Page 94 of 295

Posted: 15 Mar 2010, 22:46
by wundis
papasakok kokius golius pirkai? labai nujoti Rashydo buvo? remas nelinkes?
pasiruosimas aukstumose?

Posted: 22 Mar 2010, 13:21
by Rammst
šią sav žadu pirkt iš UK šį bei tą Bergui (pvz IWIS variklio grandinę). Jei kas turit ką spisfiski ir konkrečiai, galit prisijungt užsakymui...

t.y. man reiktų detalės kodo (arba tikslaus pavadinimo angliškai), kad sužinot kainą ir ar yra iš kart.

Posted: 29 Mar 2010, 10:43
by larson
Iš Taffy imsi? Jis man gyvatė ikišo neteisingą husbergerio apatinį amortiko guolį. Tris kart klausė kurio reikia, o atsiuntė vistiek virsutinį (KTM-inį).
Guolis All Balls, tai kaip ir nėra normalaus detalės kodo.
Nežinau ar su juo dar kartą bandyt prasidėt ar kaip.

Kas keitėt apatinį amortiko guolį su visom įvorėm ir salnikais? Kur ėmėt po kiek?

Ai tiesa, labas rytas tiems kurie buvo uždarę sezoną :) Į mišką dar anksti.
Rammst wrote:šią sav žadu pirkt iš UK šį bei tą Bergui (pvz IWIS variklio grandinę). Jei kas turit ką spisfiski ir konkrečiai, galit prisijungt užsakymui...

t.y. man reiktų detalės kodo (arba tikslaus pavadinimo angliškai), kad sužinot kainą ir ar yra iš kart.

Posted: 29 Mar 2010, 11:23
by Rammst
Na jis truputį panašus į "devyndarbį".
Man pirmą kart kart atsiuntė chain slider ne tą (galinį vietoj priekinio). Bet pasiūlė pakeist, t.y. aš jam išsiunčiu pačiu lėčiausiu ir pigiausiu būdu "neteisingą", o ji s mikliai "teisingą". Bet po to susitarėm, kad jis pagerina kainą, aš pasilieku pirmą ir dar gaunu reikalingą.
Nedideli pinigai, kada nors vis tiek prireiks, o bičas su smegenais ir patirtim. Verta "turėt" tokį konsultacijoms...?
Beje, procedūra jau baigta, viskas pajamta. Jei ką, next time.

Posted: 29 Mar 2010, 13:29
by tckd
larson wrote: Ai tiesa, labas rytas tiems kurie buvo uždarę sezoną :) Į mišką dar anksti.
o kokiu rokereu padave..
o zinau kai dede susitvarkysi zesim kuo skiriasi jors vs. mine
ybo man savo perrinktas nedziugina tai arba FE gaidis arba ..

Posted: 29 Mar 2010, 18:50
by larson
man tvarkytis nereikia. rokerovams uztenka ir 3cm mazesnes eigos sumoto amortiko :)
endurini is anglu atsisiunciau. to pacio taffy rekomenduoti partneriai-sugerovai kazkokie pardave. viskas dzin aisku jei nebutu sudroztas biski ir metais senesnis nei sake. apatinis guolis isestas kiaurai per isorini guolio zieda. liuftas puse cm ne maziau. sake ledinis. kas viduj itariu. anglams ziuriu dzin kazkaip viskas.

del fe, imk smauk. pagal mane sprest tai pats zinai, viskas man nivalina tik suvaldyt negaliu :)
tckd wrote:
larson wrote: Ai tiesa, labas rytas tiems kurie buvo uždarę sezoną :) Į mišką dar anksti.
o kokiu rokereu padave..
o zinau kai dede susitvarkysi zesim kuo skiriasi jors vs. mine
ybo man savo perrinktas nedziugina tai arba FE gaidis arba ..

Posted: 29 Mar 2010, 20:00
by wundis
ka cia renkat?

Posted: 29 Mar 2010, 22:04
by Rammst
larson wrote:apatinis guolis isestas kiaurai per isorini guolio zieda. liuftas puse cm ne maziau. sake ledinis. kas viduj itariu. anglams ziuriu dzin kazkaip viskas.
a tai ivaryk kokią įvorę ir nebus liufto. o jei dar gali isimt ir duot tekintojui, tai visai bus kaip naujas?

Posted: 29 Mar 2010, 22:06
by wundis
ar zinojote, kad pagal naujausias tendencijas 2011 metu bergai eis FE, FS ir DIY?

Posted: 29 Mar 2010, 22:08
by tts
wundis wrote:ar zinojote, kad pagal naujausias tendencijas 2011 metu bergai eis FE, FS ir DIY?
wtf?

Posted: 29 Mar 2010, 22:17
by tckd
wundis wrote:ar zinojote, kad pagal naujausias tendencijas 2011 metu bergai eis FE, FS ir DIY?
bus pirkt detaliu rinkinys ir susidek ka nori? =D>

a beje nauja OEM kojos spirokle atlaike koki 15 atlenkimu.
ir pyst per puse. made in austrija Nekakibe! sika kvalitetui an ivaizdzio!!

Posted: 30 Mar 2010, 10:06
by Rammst
o tai gal yra kam pretenzijas pareikst? siaip... for fun...

Posted: 30 Mar 2010, 11:24
by tckd
Rammst wrote:o tai gal yra kam pretenzijas pareikst? siaip... for fun...
reiktu for fun matyt nuvezt latviam, bet vaziuot i LV delto nefun :)

Posted: 30 Mar 2010, 12:04
by Rammst
bet tai bent e-paštu ką nors galima pabandyt ? "Kristers Sergis moto" atrodo civilizuoti, gal ką gražaus atsakytų...

Posted: 30 Mar 2010, 15:12
by wundis
Atrodytu mazdaug taip:

Uvazhajemyj Rammst,

Idite nahui.

S uvazhenijem,
Kristers Sergis