Page 97 of 295
Posted: 12 Apr 2010, 22:42
by dunse
didzhej wrote:beveik nera ka

o tu pajamk ir apvirink. Man laike ilgai...
Posted: 13 Apr 2010, 09:16
by Rammst
dar galima kilpas kaip dviraciu pedalams...

Posted: 13 Apr 2010, 09:22
by Woo
storms wrote:jap
beje del persivertimo - tiesiog imi ir nepersierti
Su 2T wheelint kur kas sunkiau, nes per daug jau gazas netolygus. Kitas dalykas, ant 4T numeti gaza ir motas iskart nusileidzia, su 2T numeti gaza ir toliau drozi zeme su galiniu sparnu
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Reik treniruotis su galiniu stabdziu
Posted: 13 Apr 2010, 09:32
by storms
tai as kanopeles nuo stabdzio niekad nenuimu...
Posted: 15 Apr 2010, 12:16
by storms
po paskutiniu pelkiu jemimo nutariau, kad 128 laipsniai bergo varikliui yra daugoka
pradedu projekta Ventiliatorius
Posted: 15 Apr 2010, 12:25
by Rammst
kai turėsi kandidato varijantą, pasakyk koks ir iškur, nereiks kitiems išradinėt
Posted: 15 Apr 2010, 12:26
by storms
masinoj turiu 2
vienas nuo 2006 cbr 1000rr kitas nuo 2008 1000 rr
ziuresim kas tilps
Posted: 15 Apr 2010, 12:28
by ezhiukas
nu taigi sprendimas itariu bus paprastas:
- pora metru dvieju spalvu laidu
- inline saugiklis
- jungiklis is senuku
- belekoks motociklinis ventiliatorius is sroto
- kazkiek metalo
- keli varzteliai
Viskas apdirbama bulgarkes, svarkes ir dreles pagalba. Ir vualia, veikiantis bergo ventiliatorius su intelektualiu isijungimu

Posted: 15 Apr 2010, 12:30
by storms
paliubomu desiu manualini switcha.
belenkoks ventiliatorius gali netikt, ibo nelabai yra kur ji ikist
Posted: 15 Apr 2010, 12:41
by Rammst
kažin, jei pradžioj kokio šūdo (ale plastelino) padėt, užmaut baką - iš kart matysis, kokio dydžio propeleris tilps...

Posted: 15 Apr 2010, 12:50
by Yvl
Rammst wrote:kažin, jei pradžioj kokio šūdo (ale plastelino) padėt,
tiek vienas tiek kitas atliks funkcija. naudok ta, kas bus "po ranka"

Posted: 15 Apr 2010, 13:47
by Qu'est ce que c'est
o nx manualinis jungiklis? ner daugiau ka veikt vaziuojant?
Posted: 15 Apr 2010, 13:57
by mindaugasa vol.2
manualas visuomet patikimiau. rimti reisiariai visuomet deda ventiliatoriu manualini.
Posted: 15 Apr 2010, 13:59
by storms
o nx pistis su daciuku, greziot ridiriatoriu ar pjaustyt zarnas
skaitau paprastums yra jega
+ jis bus naudojamas tik smaukantis miske ar pelkej
nes vaziuojant temperatura laikosi apie 70
Posted: 15 Apr 2010, 19:25
by zil130
Tai skaitau ir ventiliatorius tada turi but nuo kompiuterio.