Page 99 of 295

Posted: 19 Apr 2010, 10:46
by Rammst
keli bergiški vaizdeliai iš pirmo rimto testdraivo:

Image

Image

Image

Image

Image

Rezultac:
- po 450km durnacijų ir išsižaginimo molyne - vandens pompos salnyks kaput,
- kažkodėl neužviro nė karto,
- nuplaut iš dviejų kartų nepavyko - molis kaip cementas, tik atsuktuvu gali bandyt,
- tikiuosi, kad tik tiek...

Išvada - Bergas rulz, ir ardyt įdomu, ir važiuot smagu.

Posted: 19 Apr 2010, 10:52
by tomasn
450 km, cia per kiek valandu? miegojot su voverem?

Posted: 19 Apr 2010, 11:00
by Rammst
išmynėm 8-ą ryto nuo Statoilo prie oro uosto.
Lenkus pasiekėm apie 16-ą val.
pakeliui namo, jau jėgų nebeliko tai kokį 80km brūžinom aksfaltu..
į dušą įropojau apie 21-ą...

viskas būtų gan normalEi, jei ne tas molynas, ten palikom krūvą laiko ir didžiąją dalį sveikatos.

ruošiamės M9, ple...

Posted: 19 Apr 2010, 11:27
by tomasn
kadangi ziune, bei dalis R18 tampa asfaltiniais, girdejau gandus, kad M9 bus isskirtinai unt asfalto :^o

Posted: 19 Apr 2010, 21:45
by wundis
nesupratau, tai tipo, mindaugasa smaugs 9 valandas su karve nemuno ziede?

Posted: 19 Apr 2010, 22:10
by tomasn
taip :^o

Posted: 20 Apr 2010, 08:54
by aida
:albino: dievobaimingos pletku bobos

nebedaug nebedaug liko laiko spelionems.. 3menesiai su biski iki M9

Posted: 20 Apr 2010, 09:16
by Minde_Kei
450.... :-#

Posted: 20 Apr 2010, 09:23
by tckd
Minde_Kei wrote:450.... :-#
as irgi kelinta diena ziuriu ir netikiu akim :jerkit: :joja:

Posted: 20 Apr 2010, 09:29
by Rammst
jep, 450 - nuo garažo iki garažo, taip rodė spidometras, nebent šūdą mala, bet lyg ir gerai dirbo,
dar nenunulinau, pažiesiu vakare tiksliau visus skaičius...

Posted: 20 Apr 2010, 09:36
by tomasn
molyne dvi valandas buksavai ant simto :albino:

Posted: 20 Apr 2010, 09:43
by Rammst
įdomus klausimas - šiaip spėjau ten apmąstyt visą gyvenimą, pafilosofuot, kaip aš taip jį dabar užbaigiu molyne... [-o<

Posted: 20 Apr 2010, 09:46
by nitruxa
turbut spidometras buvo pajungtas prie galino rato, ir kol is molyno bande issibraut prisuko dar kokiu 100km :)

Posted: 20 Apr 2010, 09:48
by tomasn
pas rammst husaberge priekis varantis :-k :^o

Posted: 20 Apr 2010, 09:54
by tckd
Rammst wrote:įdomus klausimas - šiaip spėjau ten apmąstyt visą gyvenimą, pafilosofuot, kaip aš taip jį dabar užbaigiu molyne... [-o<
pasakykit kas nors kam vaziuot tuo meslo grioviu kai gali pakrasciu? :albino: :batons: :shady: