Page 100 of 295
Posted: 20 Apr 2010, 10:00
by nitruxa
cia jau kaip mazas vaikas bala pamates negali atsispirti nepasokinejus joje

Posted: 20 Apr 2010, 11:06
by Rammst
kad daugiau taip nedaryt
pakraščiu važiavom, kol buvo įmanoma, po to prasidėjo brūzgynai,
tikėjomės, kad šaizės nedaug,
pagal žemėlapį ten buvo kelias, tik prieš savaitę miškovežis padarė "savo" (jo vairuotojas pasakė).
daugiau niekad ten nelįsiu
http://www.everytrail.com/fullscreen.php?trip_id=582175
plyz ju luk
Posted: 21 Apr 2010, 22:17
by Rammst
ye, pažiūrėjau bergo spidą - 435km (+ 12,7km nuo Saulėtekio iki Statoilo) ir 7h ir 44min važiavimo (+ tas pats gabalas).
Tai visai nedaug priskiedžiau.
Posted: 26 Apr 2010, 14:01
by wundis
labadiena,
prikeliu prikelimo nereikalaujanti bergo kampeli nauju polu:
polas:
koki kura pilate i berga?
1. 98, kaip ir priklauso.
2. 95 kaip ir visi.
3. dizeli.
4. pilu ka randu backoj.
5. pilu ka speju isipilt pries nuvaziuodamas nesusimokejes (krize)
aha? nes manualas tai raso 98 kap minimum! cia ir paaiskes tikra tiesa.
as pilu (na gerai, pyliau) 98. bet daznai po rajona endurindamas susidurdavau su problema, kad vienintele degaline stumianti 98a produkta yra vienintele, tad treniravau raumeni veziodamas papildomus 5 ltr ant kupros.
ar naujasai bergas irgi nori 98? o gal jau biodyzelinas tinka?
taip pat noreciau, kad parasytu ir pirminykas, nes zoliapjove nuo bergo tik vienas zingsnis!
Posted: 26 Apr 2010, 14:05
by tckd
wundis wrote:koki kura pilate i berga?
pagal manuala kaip ir priklauso
Fuel - unleaded fuel with at least RON 95
Posted: 26 Apr 2010, 14:08
by storms
98. kai jo nera 95
Posted: 26 Apr 2010, 14:09
by tomasn
naujasis bergas valgo benzina nuo 91 oktaninio skaiciaus, besvini.
Posted: 26 Apr 2010, 14:34
by wundis
nu bet tai kai technologijos pazanga? tuoj vandeni galima bus pilt!
PS mano manualas:
FUEL:
The Husaberg motorcycle is developed and
designed for competition use and this makes a
high compression ratio a necessity.
In order to avoid any damages caused by too
low grade of octane we highly recommend you
to use a fuel of minimum 98 octane.
tai cia kaip iseina? nauji bergai turi mazesni compression ratio?
Posted: 26 Apr 2010, 14:40
by El Traxo
wundis wrote:tai cia kaip iseina? nauji bergai turi mazesni compression ratio?
Nu tak i kaniu jasno - viskas pagal koNpanijos viziją: anksčiau bergo sloganas buvo Ready to Race (A98), o dabar - 4 Striouk Pawa (A91)

Posted: 26 Apr 2010, 20:54
by Rammst
nebent turint minty, kad pas mus benzas vis tiek šūdinesnis, ir mūsų 95-as ne toks, kaip normalios šalies 95-as.... tada gal būt yra prasmės įliet 98-o
Beje, jei kam prireiktų variklio grandinės, tai turiu lyšną IWIS. Už kiek gavau, už tiek ir atiduosiu - 40GBP + atsiuntimas 3GBP.
Posted: 26 Apr 2010, 23:06
by didzhej
man dedes krosmenai sake, jei turi but 95, nepilk 98.. degimo temp kita, greitis ir t.t. - visai netinka dvitakciui. nezinau kaip su lot's of power husaberg stuff, bet irgi manau, kad fizika ta pati
Posted: 27 Apr 2010, 13:31
by Kamstis
Skaitau Tobulas sprendimas stormsui. Mokykis is proteviu.

Posted: 27 Apr 2010, 13:33
by didzhej
ubistvenno!
Posted: 28 Apr 2010, 10:22
by Teo
spade wrote:Maisai. 95 dega greiciau. Kaliringumas nesiskiria, kiek pamenu...
persiprašau, supainiojau., tikrai taip - aukštesnio oktano dega lėčiauu nei žemesnio. del to gi ir dega ventiliai, bo "degimo" taktas tesiasi ir išmetimo kolektoriuje...
Posted: 28 Apr 2010, 13:51
by mindaugasa vol.2
Teo wrote:mindaugasa vol.2 wrote:ilgiau dega - ilgiau slegia i stumokli. gaunasi, kad ilgiau/daugiau suka alkunini velena.
netaip. prie tam tirku apsuku, nespeja sudegti visas ir baigia degti ismetimo kolektoriuje. todel kartu dega vožtuvai, beigi krenta galingumas. norit to isvengti, reikia ankstinti degima (velgi mazeja galingumas) arba didinti suspaudimo laipsni (o labiau suslegtas ir dega greičiau). vienžo čia rimtas mokslas, ir garažiuky su pora bambalių alaus neprasisuksi.
tesiant idomybes, sužinokite, kad topfuel masinose, kur suspaudimo laipsnis didesnis kaip gatviniuose dyzeliuose, babinos skelia kelis šimtus tūkstančių voltų, o žvakių tarpelis yra kelios šimtosios milimetro. nes prie tokio aukšo slėgio, degusis mišinys sudaro ženklų pasipriešinimą elektros išlydžiui
taip, telekomai, taip. zinoma ilgo degimo efektas labaiu pasireiskia (duoda didesni efekta) varikliuose su ilga stumoklio eiga arba, itin gerai - rotoriniuose varikliuose.
velgi, degimo ankstinimas pradzioje (t.y. mazu laipsniu) yra labai teigiamas dalykas, bo didina galinguma (speju, del to paties ilgo besiplecianciu duju veikimo i stumokli). tik jau per daug uzankstinus prasides bedos.
dabar voztuvas ismetimo dazniausiai dega del per lieso misinio = liesas dega aukstesne temperatura. nzn, gal neteisingai sureguliuotas degimas taip pat degina?
del nespejimo sudegti; tai jei sukasi 15000rpm, tai paliubomu dali kuro ismeta lauk ar degina vamzdyje. taciau antras veiksnys po oktaninio skaiciaus, lemiantis degimo greiti kameroje, tuurbut bus degimo kameros forma? arba antra zvake cilindre, arba multisparkinis degimas?
parasiau, nes neturiu ka veikti, hehe