viskas ce normal, zmones uz jo kojnes skaiute belenkiek sumoketu, o ce salmas! dar su sirdim! dar is laimetu gontkiu! dar tik trys tokie buvo pagaminti! dar labdarai! ir nieks gi jo naudot pagal paskirti nesiruosh
Naujienose skaitykite, kad Troyus Bailysaas WSBK bandymuose Phillip Islande susilauze raktikauli, taciau teigia, kad si karta skauda maziau nei praeita karta kai jam buvo luzes raktikaulis.. taip pat nustebkite, kad bandymuose pirmas buvo japoniskasis Yukio Kagayama su samurajiskuoju juoduoju Suzuki..
uz reviewsa ikalu + ir pasiteirauju neytema:
Ar nereiketu sitos rimtos temos pramoderuoti nuo beverciu pablevyzgojimu ir palikti ja rimtiems pranesimams apie naujas naujienas?
edit. pasitaisiau
Last edited by nepykit on 15 Jan 2008, 19:55, edited 1 time in total.
nepykit wrote:uz reviewsa ikalu + ir pasiteirauju neytema:
Ar nereiketu sitos rimtos temos pramoderuoti nuo beverciu pablevyzgojimu ir palikti ja rimtiems pranesimams apie naujas naujienas?
beabejo reiketu.
btw, parasau cituot i ka replyinam, nes kai persikelia i nauja puslapi sunku suprast, t.y. "pradangina" ankstesne minti.