Page 2 of 3
Posted: 26 Sep 2007, 10:08
by nepykit
w919 wrote:koju neplauna!!

ne, ten vadinasi potrauminis pirsto uzdegimas, tai ce suprask nuo streso..
o jo tai buvo biski:

Posted: 26 Sep 2007, 10:18
by w919
nu matesi kaip persivertes kale pirmiausia su koja, turejo labai skaudet. speju gan panasiai ir mindaugas griuvo.
Posted: 26 Oct 2007, 15:31
by nepykit
Posted: 26 Oct 2007, 16:49
by wundis
man tas vairo mechanizmas atrodo kazkaip ... paziedziamai ...
Posted: 26 Oct 2007, 18:02
by didzhej
reiketu ji isbandyti pilaites trasoje!

Posted: 21 Nov 2007, 10:24
by nepykit
suzinokite, kad ebay'uje greitai galesite* nusipirkti Rossi salma naudota Italijos GP
*nu is tikro tai negalesite

Posted: 21 Nov 2007, 10:27
by didzhej
second handas! brangiai
Posted: 21 Nov 2007, 11:05
by nepykit
didzhej wrote:second handas! brangiai
gali pirkt
first hand'a uz keliasdesimt tukstanciu euru pigiau

Posted: 21 Nov 2007, 11:16
by didzhej
uBnormal. don't u sink?

Posted: 21 Nov 2007, 11:30
by nepykit
didzhej wrote:uBnormal. don't u sink?

viskas ce normal, zmones uz jo kojnes skaiute belenkiek sumoketu, o ce salmas! dar su sirdim! dar is laimetu gontkiu! dar tik trys tokie buvo pagaminti! dar labdarai! ir nieks gi jo naudot pagal paskirti nesiruosh

Posted: 11 Jan 2008, 12:25
by nepykit
Naujienose skaitykite, kad Troyus Bailysaas WSBK bandymuose Phillip Islande susilauze raktikauli, taciau teigia, kad si karta skauda maziau nei praeita karta kai jam buvo luzes raktikaulis.. taip pat nustebkite, kad bandymuose pirmas buvo japoniskasis Yukio Kagayama su samurajiskuoju juoduoju Suzuki..

Posted: 15 Jan 2008, 19:19
by w919
Perskaitykite TCM Speedlevel aprangos preview.

Posted: 15 Jan 2008, 19:25
by nepykit
uz reviewsa ikalu + ir pasiteirauju neytema:
Ar nereiketu sitos rimtos temos pramoderuoti nuo beverciu pablevyzgojimu ir palikti ja rimtiems pranesimams apie naujas naujienas?
edit. pasitaisiau
Posted: 15 Jan 2008, 19:31
by w919
nepykit wrote:uz reviewsa ikalu + ir pasiteirauju neytema:
Ar nereiketu sitos rimtos temos pramoderuoti nuo beverciu pablevyzgojimu ir palikti ja rimtiems pranesimams apie naujas naujienas?
beabejo reiketu.
btw, parasau cituot i ka replyinam, nes kai persikelia i nauja puslapi sunku suprast, t.y. "pradangina" ankstesne minti.
Posted: 16 Jan 2008, 08:55
by tckd
gerai parasyta, net uzsinorejau.
