Posted: 26 Mar 2007, 10:52
kadangi yvl'as pervede pinigus, tai laikome kad signalizacija parduota.
buni, tai visuomet, bet ne visuomet ileidi, kas ir yra apmaudziausia!mindaugasa wrote:tai vakarop busiu. as visuomet bunu!
gaunasi, kad gaunasi.mindaugasa wrote:na cia toks gaunasi kaip ... gyvenimo pasiivairinimas
??