Page 2 of 2

Posted: 26 Mar 2007, 10:52
by mindaugasa
kadangi yvl'as pervede pinigus, tai laikome kad signalizacija parduota.

Posted: 26 Mar 2007, 16:46
by Renaz
mindaugasa wrote:tai vakarop busiu. as visuomet bunu!
buni, tai visuomet, bet ne visuomet ileidi, kas ir yra apmaudziausia!

Posted: 26 Mar 2007, 17:21
by mindaugasa
na cia toks gaunasi kaip ... gyvenimo pasiivairinimas

??

Posted: 26 Mar 2007, 18:08
by Renaz
mindaugasa wrote:na cia toks gaunasi kaip ... gyvenimo pasiivairinimas

??
gaunasi, kad gaunasi.