Page 2 of 54

Posted: 15 May 2007, 16:52
by didzhej
kokia geda! :?:

Posted: 15 May 2007, 16:55
by Arvis
:zaneta:

Posted: 15 May 2007, 17:01
by Yvl
ash gudriau padariau - drekona ant galinio balnelio patupdziau. o tada vizos gavimo procedura supaprasteja iki minimumo :)
gi net dienrasciu lyderis rashe, kad kartais sunku ja nukrapstyt nuo ten :D

Posted: 03 Jul 2007, 15:49
by Arvis
taigis sestadieni dariau dar viena bandyma sukergt traktoriu ir laptopa naudodamas PCIIIr vietoj tarpines.

Bandymas aisku nepavyko.

Ta proga registravau technine problema dynojetu puslapyje. Nepatingejau ir surasiau viska pradedant nuo modelio,serijinio numerio ir naudojamo mapo iki motociklo modelio.
Deja supporte jie darbina cirko bezdzioneles, todel vakar gautas atsakymas buvo toks:

I see you are using the software for the older PCIII models , if you are trying to use a newer version map it would not be compatible. If you have a USB model power commander you need to use the correct software which is available from our website and that version is 3.2.1.

Posted: 03 Jul 2007, 15:58
by ezhiukas
nieko nuostabaus, jie turbut kaip ir visi, supporta outsourcina i indija. Ka gali pasakyti bezdzionele, akyse nei traktoriaus nei power commanderio nemaciusi...

Posted: 20 Jul 2007, 10:51
by Arvis
Siuogi pasidziaugsiu, jog isplovus ir sveiziai sutepus oro filtra jaciasi teigiamas variklio darbo pagerejimas.

Posted: 20 Jul 2007, 11:18
by storms
Arvis wrote:Siuogi pasidziaugsiu, jog isplovus ir sveiziai sutepus oro filtra jaciasi teigiamas variklio darbo pagerejimas.
a dabe dingo?

Posted: 20 Jul 2007, 11:24
by Arvis
ne
bet variklis dirba lygiau/vienodziau.

Posted: 20 Jul 2007, 11:40
by Qu'est ce que c'est
atai kamanderis duobe gal dar labiau padidino?
varyk pas ziurke - suramantuos : ;-)

Posted: 20 Jul 2007, 11:41
by Arvis
Qu'est ce que c'est wrote:atai kamanderis duobe gal dar labiau padidino?
varyk pas ziurke - suramantuos : ;-)
Kamanderius neidetas joks...bo nesiprogramuoja suka

Posted: 20 Jul 2007, 11:49
by mindaugasa
nu bet skirtikime PCIIIUSB ir PCIIIR. beje labai juokinga, kam tau R modelis? jis papildomai reguliuoja degima.
tai pasiimk teisinga softa is kommanderio saito

Posted: 20 Jul 2007, 14:52
by Arvis
comanderis ne mano, o ezhiuko. Jis ji gavo su baiku.

Softa jemiau is saito butent PCIIIr. Rasiau daug laisku suportui....realiai bbs. Nesigauna. Sugedes arba blogas kabelis.

Posted: 20 Jul 2007, 14:55
by ezhiukas
reiks turbut atsiimt is taves ta commanderi. Darbe nusipirko konverteriu is usb i com, pats kada su laptopu pabandysiu. Btw, pas navara yra PCII, galima bus dar kada ir su tuo pabandyt pazaist :)

Posted: 20 Jul 2007, 14:57
by Arvis
ezhiukas wrote:reiks turbut atsiimt is taves ta commanderi. Darbe nusipirko konverteriu is usb i com, pats kada su laptopu pabandysiu. Btw, pas navara yra PCII, galima bus dar kada ir su tuo pabandyt pazaist :)
Pas navara touringas...

Posted: 20 Jul 2007, 14:59
by ezhiukas
koks skirtumas. Motoras tai tas pats. Viskas tik nuo mapo priklauso. Tik tiek kad as nepamenu kelintais metais pas HD purskalo firma keitesi. Ar tik ne 2001. Kad nebutu kitam purskalui skirtas.