Page 2 of 2

Posted: 07 Apr 2007, 21:32
by mindaugasa
:occasion2: pasielgei kaip amerikonas, bet turi tam teise.
(ar turi?)

Posted: 07 Apr 2007, 21:37
by efk0nas
mindaugasa wrote::occasion2: pasielgei kaip amerikonas, bet turi tam teise.
(ar turi?)
Dar nepasielgiau :P Bet skaitau, kad pasielgsiu, jei dar kartà apipis ir kitoj elektronikos prekiø parduotuvëj :dontknow:

Posted: 07 Apr 2007, 21:39
by mindaugasa
siaip tai neijungus lietuvybes, temos pavadinimas panashus i "Varpos"
:-k

pirk ta devaisa ir pamirshk istorija.

Posted: 08 Apr 2007, 22:54
by gediminas
o jei vistik nori pasizaisti su varzom, tai nusipirk reguliuojama varza ir pasukiok. Kai led'ai prades tinkamu daznumu mirkseti, pamataves varza gali ja pakeisti paprasta arba palikti reguliuojama ;)