Page 2 of 2
Posted: 07 Apr 2007, 21:32
by mindaugasa

pasielgei kaip amerikonas, bet turi tam teise.
(ar turi?)
Posted: 07 Apr 2007, 21:37
by efk0nas
mindaugasa wrote:
pasielgei kaip amerikonas, bet turi tam teise.
(ar turi?)
Dar nepasielgiau

Bet skaitau, kad pasielgsiu, jei dar kartà apipis ir kitoj elektronikos prekiø parduotuvëj

Posted: 07 Apr 2007, 21:39
by mindaugasa
siaip tai neijungus lietuvybes, temos pavadinimas panashus i "Varpos"
pirk ta devaisa ir pamirshk istorija.
Posted: 08 Apr 2007, 22:54
by gediminas
o jei vistik nori pasizaisti su varzom, tai nusipirk reguliuojama varza ir pasukiok. Kai led'ai prades tinkamu daznumu mirkseti, pamataves varza gali ja pakeisti paprasta arba palikti reguliuojama ;)