Page 2 of 5

Posted: 14 Jul 2006, 14:26
by storms
Vee Crunchy wrote:
storms wrote:
Qu'est ce que c'est wrote:skambinau. yra vienas geras variklis. 2.0 karbas. doda garantija.
zinau sita modeli
jam pezda
pezda, tai cia kaip pezda? Tau gi reikia tik keletos daliu
kaip sheshku ghetto actovas turetum dazhniau radioshow pasiklausyt

Posted: 14 Jul 2006, 14:37
by Vee Crunchy
storms wrote: kaip sheshku ghetto actovas turetum dazhniau radioshow pasiklausyt
a supratau. zinau as irgi ta motora. Pezda jusu motorui, seimininkas.

Posted: 14 Jul 2006, 14:43
by Qu'est ce que c'est
nu va.
zbygnevai ! gesink varykli bled

Posted: 14 Jul 2006, 14:52
by Username
Seimininkas:

Image

Posted: 14 Jul 2006, 16:08
by _hey
o ten kick'o is kitos puses nera? gal sakau tik rieboksli isimt tereikia ir kojele galesi isidet. Laikinas sprendimas bus.

siaip KTM'as turi lyg panasu dr'a, tai keikiasi - jam irgi su starteriu kazkokia problema buvo.

Posted: 14 Jul 2006, 16:10
by mindaugasa
_hey wrote:o ten kick'o is kitos puses nera? gal sakau tik rieboksli isimt tereikia ir kojele galesi isidet. Laikinas sprendimas bus.

siaip KTM'as turi lyg panasu dr'a, tai keikiasi - jam irgi su starteriu kazkokia problema buvo.
cia reikia viska ten isimti: stumoklius, galva, vandens pompa, palikti tik alkunini ir ideti pedalus is abieju pusiu!

Posted: 14 Jul 2006, 16:13
by storms
mindaugasa wrote:
_hey wrote:o ten kick'o is kitos puses nera? gal sakau tik rieboksli isimt tereikia ir kojele galesi isidet. Laikinas sprendimas bus.

siaip KTM'as turi lyg panasu dr'a, tai keikiasi - jam irgi su starteriu kazkokia problema buvo.
cia reikia viska ten isimti: stumoklius, galva, vandens pompa, palikti tik alkunini ir ideti pedalus is abieju pusiu!
vandens pompa
:dark1: :withstupid: :albino:

Posted: 14 Jul 2006, 16:16
by Renaz
As tai nemegstu pirkt sugedusiu daiktu. Nepatinka.

Posted: 14 Jul 2006, 16:16
by mindaugasa
storms wrote:
mindaugasa wrote:
_hey wrote:o ten kick'o is kitos puses nera? gal sakau tik rieboksli isimt tereikia ir kojele galesi isidet. Laikinas sprendimas bus.

siaip KTM'as turi lyg panasu dr'a, tai keikiasi - jam irgi su starteriu kazkokia problema buvo.
cia reikia viska ten isimti: stumoklius, galva, vandens pompa, palikti tik alkunini ir ideti pedalus is abieju pusiu!
vandens pompa
:dark1: :withstupid: :albino:
aten tepalinis?!? tai tau pasiseke! nereikes isimineti vandens ponpos, nu!

Posted: 14 Jul 2006, 16:19
by _hey
storms wrote: purviai: ar kaina normali tokio baiko?
inmyhumbleopinion it is overpriced with such defects.

uz tokia kaina mobile.de jau galima panasiu metu pasiimti. o ebay.de imho bid'as uz tokios bukles moto nedaugiau 800-1000 euru pasiektu.

Posted: 14 Jul 2006, 16:19
by Qu'est ce que c'est
papildoma tepalo raderiatoriu desi ?

Posted: 14 Jul 2006, 16:22
by _hey
hehe, usa daliu kataloguose parasyta, kad crancase komplektas "Discontinued" tiekti :D

matyt kazkokiu rimtai bugu pilna :?

Posted: 14 Jul 2006, 16:28
by storms
_hey wrote:hehe, usa daliu kataloguose parasyta, kad crancase komplektas "Discontinued" tiekti :D

matyt kazkokiu rimtai bugu pilna :?
suzukis ta seta uz 2146 lt siulo

Posted: 14 Jul 2006, 16:46
by _hey
kolega matyt labai perekupo balsas patiko or karstis, nes kito paasikinimo nerandu:

2300 eur uz suluzusi bike'a + 2500 Lt uz dalis + variklio perrinkimas

viso gaunasi zenkliai daugiau 3000 eur.

cia apsimoketu nebent pora tukstanciu numetus perkant ir lietuviskai ta isdraskyta vieta remontuojant - virinant ir is naujo frezuojant, nors sh turbut gausis.

Posted: 14 Jul 2006, 16:52
by _hey
beje cosmoz'as vis savo husqvarna supermoto pasyviai pardavineja. Ir atiduotu uz tuos 3keur :D

tik nezinau kaip ten su to huskio bukle