Page 2 of 10

Posted: 26 Apr 2007, 08:37
by gediminas
Beje 1: gal kas kamera tures? galeciau pafilmuoti (pats kaseciu jau laisvu nebeturiu :)
Beje 2: tomis dienomis bus galimybiu isvaziuoti i trasa ir kelis ratelius prasukti?

Posted: 26 Apr 2007, 08:56
by Yvl
damn.... 50:50 kad galesiu/negalesiu prelegt... ](*,)

Posted: 26 Apr 2007, 09:13
by Arvis
As dar dvejojiu....

Posted: 26 Apr 2007, 09:29
by Yvl
Arvi, sekmadieny susitelefonuojam?
Pabandysiu del vizos iki to laiko pasiderint ir siaip :)

Posted: 26 Apr 2007, 09:36
by Arvis
Yvl wrote:Arvi, sekmadieny susitelefonuojam?
Pabandysiu del vizos iki to laiko pasiderint ir siaip :)
as viza lygirgavau....ale nebezinau ar noriu ten vaziuot, bo tingiu.

Posted: 26 Apr 2007, 09:38
by Yvl
bijai kauno?
:pazors:

Posted: 26 Apr 2007, 09:42
by Arvis
atsakau nemeluodamas. Bijau.

bet kogero labiau tingiu ten vazhiuot, bo oras tik +10 ir zhvarbus vejas.
Vazhiuot kaip ir normalej ale ten poto smaukytis vesoka.

Posted: 26 Apr 2007, 09:56
by Yvl
taigi minde pas shulija normalaus uzsake...
balanemate, bus matyt sekmadieni :)

Posted: 26 Apr 2007, 23:07
by Dainiakas
as vis labiau mastau, kad reikia uzvaziuot paziuret kaip te viskas atrodys.
kadangi nelabai pazystu jumis,tai i aky nelysiu (nebent neturesiu labai ka veikt ;) ) O jei reikes kokios pagelbos (tikriausiai nelabai), tai busiu su balta striuke. Bandysiu pasimt ish darbo kamera, o jei neisheis su muiline pafotkint. na ir aishku moralishkai palaikysiu!!!

Posted: 26 Apr 2007, 23:13
by didzhej
pats konkreciausias postas!
:)

Posted: 28 Apr 2007, 19:08
by gonzas
mindaugas papasakos daugiau, apie sios dienos nuotykius!

Posted: 28 Apr 2007, 20:20
by mindaugasa
gonzas wrote:mindaugas papasakos daugiau, apie sios dienos nuotykius!
na karsciausia naujiena butu ta, kad ziurovai nenusivyle sumokeje po 10lt, po buvo tris kritimai. greituke, sirenos, sumaitoti baikai, vienzo neveltui laikas prejo.

daugiau nezinau ka parsyti.

Posted: 28 Apr 2007, 21:12
by zhaltas
mindaugasa wrote:
gonzas wrote:mindaugas papasakos daugiau, apie sios dienos nuotykius!
na karsciausia naujiena butu ta, kad ziurovai nenusivyle sumokeje po 10lt, po buvo tris kritimai. greituke, sirenos, sumaitoti baikai, vienzo neveltui laikas prejo.

daugiau nezinau ka parsyti.
kur kvalos rezultatus rast?

Posted: 28 Apr 2007, 21:20
by gonzas
kvalos rezultatus gali rasti kacergoje, skelbimu lentoje*


*su salyga, kad vejas nenupleshe arba W nepasidare ish ju kepures nuo saules. ;-)


siaip, pladas su cibirka dare 1.12. visi kiti atsiliko bent jau 3 sekundem minimum.

Vito rezultato nezinau, geriausias uzhfiksuotas buvo lygus mindaugo rezultatui, kazhkas apie 1.25

panasu dare ir 400cc biciukas :)
o dar kazhkam ir benzas trasoj baigesi :pazors:

Posted: 28 Apr 2007, 21:50
by w919
Vito atrodo 1:23.