Page 2 of 2
Posted: 14 May 2007, 11:46
by Arvis
w919 wrote:variantu begale - nuo "Tele2 Racing" komandos pavadinimo iki Pildyk lipduku ant benzino kanistru. pabandysiu sudelioti!
Neoficialiai pasnekejus su marketingo vadu rezultatas toks: Teoriskai imanoma, ale kolkas neasku ka tai duotu. Realiai remimo norinciu yra dxja, bet remiamu gaunasi vienetai. Reik pasiulymo su konkreciais tikslais ir poreikiais, tada bus galima galvot.
Posted: 14 May 2007, 11:47
by Yvl
didzhej wrote:nemadoi ant masinos tele2-pildyk reklamuoti
buvo madoj sakau gi! dar tais laikais, kai apie neoninius purkstukus net nesapnavo niekas, o X-Gsm tapo Pildyk'u!
Posted: 14 May 2007, 11:51
by didzhej
reiketu ne pasiulymo, o pirma pasneketi su vadu, ar galima gauti toki varianta, ar ne - nes darbo dxj, o naudos gali buti nxj.
Jau mokytas esu sitoje vietoje.
Gavnapilis -daryk, rasyk. Duosime.
Paskiau pasirodo, kad yra toks vienas, kitoks bicas, kuris po visko dar deda parasa, tai jam auto sportas vapsie neidomu, surijo begale laiko ir naudos nulis, dar net minusas. Nes dare dizaineriai uz litus, graziai -daug.
Ech.
Posted: 14 May 2007, 11:55
by w919
Arvis wrote:w919 wrote:variantu begale - nuo "Tele2 Racing" komandos pavadinimo iki Pildyk lipduku ant benzino kanistru. pabandysiu sudelioti!
Neoficialiai pasnekejus su marketingo vadu rezultatas toks: Teoriskai imanoma, ale kolkas neasku ka tai duotu. Realiai remimo norinciu yra dxja, bet remiamu gaunasi vienetai. Reik pasiulymo su konkreciais tikslais ir poreikiais, tada bus galima galvot.
pilnai suprantama. bandysim.
Posted: 14 May 2007, 12:53
by Arvis
didzhej wrote:reiketu ne pasiulymo, o pirma pasneketi su vadu, ar galima gauti toki varianta, ar ne - nes darbo dxj, o naudos gali buti nxj.
Jau mokytas esu sitoje vietoje.
Gavnapilis -daryk, rasyk. Duosime.
Paskiau pasirodo, kad yra toks vienas, kitoks bicas, kuris po visko dar deda parasa, tai jam auto sportas vapsie neidomu, surijo begale laiko ir naudos nulis, dar net minusas. Nes dare dizaineriai uz litus, graziai -daug.
Ech.
Manau sitoj situacijoj nereik pult investuot, tiesiog pasakyt ko tu nori ir kodel tai gali but idomu tele2
Posted: 14 May 2007, 13:21
by didzhej
Taigi va.. sitas tavo paskutinis teiginys siek tiek skirasi su senuoju.
Nes jei padaryti kaip ir ka, tai jau kainuoja - ta prasme, nebutinai litu, daugiau laiko/idejos ir pan.
Beto idejas paskiau gali TELE2 panaudoti ir nebutinai davusi finansavima! ;)
(cia visiskai paranojiskas poziuris i reikala)
