Page 2 of 2
Posted: 17 May 2007, 13:57
by storms
w919 wrote:as jau esu minejes kad kadanors pirksiu '04 ZX-10R??
i konplekta dar ir graba nusipirk
Posted: 17 May 2007, 13:58
by w919
tai cia brytva taip iseina tada?
Posted: 17 May 2007, 13:59
by w919
ble, susijaudinau. einu susirasiu wallpaperi.
Posted: 17 May 2007, 14:01
by w919
ai, o sakiau kokia bus mano ZX-10R spalva? JUODA!
Posted: 17 May 2007, 14:41
by didzhej
juokinga spalva!

Posted: 17 May 2007, 14:45
by mindaugasa
jei 10ninja juoda, tai ji anglishkai vadinasi ne juoda, o kazkaip kitaip. spec. pavadinima turi.
beje, noriu pasakyti, kad per kita monika (LG) ziurint, forumas atrodo daug graziau
Posted: 17 May 2007, 14:47
by storms
o pas tave gal tas buvo kur juodam fone zalios raideles?
Posted: 17 May 2007, 14:50
by mindaugasa
storms wrote:o pas tave gal tas buvo kur juodam fone zalios raideles?
ne. pas mane tas, kur labai mazas ir viskas kirilica. ypac maloniai skamba tarnybiniai windows pranesimai.
Posted: 18 May 2007, 14:10
by w919
siuo pasidziaugiu, kad ka tik uzsakiau visas trukstamas SV detales. naujas, originalias Suzuki!!
patiko detaliu kainos, turbut del ju Suzuki yra (buvo?) vienintele marke, kurios motociklus verta pirkti Lietuvoje. reiskiu padeka Vee!!