Page 2 of 10

Posted: 15 Jun 2007, 12:25
by mindaugasa
Aivarai, raso, kad paraiska turi buti patvirtinta (anspaudu) federacijos?

manau, kad vaziuosime su savo priekaba: viskas yra, niekas nekainuoja+ savo laiko sheimininkai. bet dar reikes shneketi su giedrium.

Posted: 15 Jun 2007, 12:30
by mindaugasa
ble! skaitau skaitinius toliau: +20% nuo geriausio laiko, kad aplamai pakliutum i gonkes. ten gi geriausia laika kai parodys koks pamishes profesionalas, tai kaip itilpti i laika? +20proc. koks ten aplamai rato laikas? 1.50min? 20proc bus 2.10??

Posted: 15 Jun 2007, 12:43
by motobiker
mindaugasa wrote:Aivarai, raso, kad paraiska turi buti patvirtinta (anspaudu) federacijos?

manau, kad vaziuosime su savo priekaba: viskas yra, niekas nekainuoja+ savo laiko sheimininkai. bet dar reikes shneketi su giedrium.
dabar siuskit wordini faila ,anspauda uzdesiu ant originalo - jiems tai tinka ,skambinau ,klausiau

Posted: 15 Jun 2007, 12:45
by motobiker
mindaugasa wrote:ble! skaitau skaitinius toliau: +20% nuo geriausio laiko, kad aplamai pakliutum i gonkes. ten gi geriausia laika kai parodys koks pamishes profesionalas, tai kaip itilpti i laika? +20proc. koks ten aplamai rato laikas? 1.50min? 20proc bus 2.10??
nekvarsink del sito galvos - dazniausiai buna antras startas,neiskaitinis.. o mums ta ju iskaita ar taip ar taip nieko nereiskia

Posted: 15 Jun 2007, 12:46
by mindaugasa
oki. netycia ir tau persiunciau.

Posted: 21 Jun 2007, 10:12
by storms
na ka
dar biski pakeitimu
http://www.automotodrombrno.cz/Upload/C ... etable.xls
is 8 ratu pasidare 10
bet mums suminde nera skirtumo
juk vis tiek i 120 proc kvalifikacijos neisipaisysim!

Posted: 21 Jun 2007, 10:19
by Arvis
storms wrote:na ka
dar biski pakeitimu
http://www.automotodrombrno.cz/Upload/C ... etable.xls
is 8 ratu pasidare 10
bet mums suminde nera skirtumo
juk vis tiek i 120 proc kvalifikacijos neisipaisysim!
tai ko jus ten vazhiuojat jei nemokat smaugt ?

Posted: 21 Jun 2007, 10:19
by storms
Arvis wrote:
storms wrote:na ka
dar biski pakeitimu
http://www.automotodrombrno.cz/Upload/C ... etable.xls
is 8 ratu pasidare 10
bet mums suminde nera skirtumo
juk vis tiek i 120 proc kvalifikacijos neisipaisysim!
tai ko jus ten vazhiuojat jei nemokat smaugt ?
as nevaziuoju, mane per prievarta minde veza
cia jau jo klausk

Posted: 21 Jun 2007, 10:51
by mindaugasa
a koks skirtumas, kur dalyvauti?
bet kayka ishoksim i arena tarp profu?! hehe...
as tai skaitau, kad reikia bandyti ir viename moto gp etape sustartuoti!
ta prasme jei technikine ir startinis mokestis bus po treniruociu ir po kvalifikacijos.
?

Posted: 21 Jun 2007, 10:55
by storms
mindaugasa wrote:a koks skirtumas, kur dalyvauti?
bet kayka ishoksim i arena tarp profu?! hehe...
as tai skaitau, kad reikia bandyti ir viename moto gp etape sustartuoti!
ta prasme jei technikine ir startinis mokestis bus po treniruociu ir po kvalifikacijos.
?
o gal kazkaip ten galima trasoj pasislept, ir jau renginio metu i prieki issiraut?

Posted: 21 Jun 2007, 11:02
by mindaugasa
dar variantai:
1. nukirtineti posukius
2. uzsiklijuoti nesavo numerius (trasoje du dvideshimtpenkti!)
3. per gonkes ishlekti ish boksu, mol keiteisi padangas
ir t.t.

Posted: 21 Jun 2007, 11:07
by mindaugasa
beje: su litru varyti tarp shestisotkiu!
aha?
deklaruosim Honda VTR600SP2 ir CBR600RR (cia visai lengva!)
o po gonkiu tegul skerdzia, visvien gal galva nelaikys?

Posted: 21 Jun 2007, 11:23
by storms
mindaugasa wrote:beje: su litru varyti tarp shestisotkiu!
aha?
deklaruosim Honda VTR600SP2 ir CBR600RR (cia visai lengva!)
o po gonkiu tegul skerdzia, visvien gal galva nelaikys?
dar imanoma, kad isskers iki gonkiu!

Posted: 21 Jun 2007, 12:06
by storms
beja, visiems dalyvaujantiems ziedinese varzybose

2007-06-18
Pakoreguotas þiediniø varþybø kalendorius

Sportininkø dëmesiui! Pasikeitus organizuojamø varþybø kalendoriui Latvijoje pakoreguotas ir NMSF þiediniø lenktyniø èempionato kalendorius.

III etapas iư 06.16-17 Rygoje perkeliamas Ć

Posted: 21 Jun 2007, 12:12
by mindaugasa
beje, Aivarai ar tuom nebus ishjudintas kertinis NMSF C klases akmenukas: preinamos visiems, mazo biudzeto gonkes?
etapai uzsieny yra zjb., bet dalyvavimas kainuoja daugiau. kazkoks procentelis dalyviu del to negales rinkti tasku.
gal ten galima iskaita ishdalinti (cia jei kas dalyvauja del rezultatu)

be to, kalbant apie brno rengini konkreciai, tai ta C klase, papuolusi i profesionalu rengini gali netiketai sumazeti del 120proc.?
ar praktika rodo, kad visuomet buna neiskaitinis startas (ka tai reiskia? leidzia is paskos tuo paciu uzvaziavimu, tik neitraukdami i oficialia iskaita?)