Page 2 of 3
Posted: 08 Jun 2007, 14:20
by Yvl
xuj

Posted: 08 Jun 2007, 14:39
by mindaugasa
lyg ir gavau viza, lyg ir apsiderinau reikalus. gali gautis vaziuoti.
Posted: 08 Jun 2007, 15:26
by storms
mindaugasa wrote:lyg ir gavau viza, lyg ir apsiderinau reikalus. gali gautis vaziuoti.
precepa jamsi?
Posted: 08 Jun 2007, 17:29
by mindaugasa
storms wrote:mindaugasa wrote:lyg ir gavau viza, lyg ir apsiderinau reikalus. gali gautis vaziuoti.
precepa jamsi?
jei aplamai vaziuosiu, tai imsiu.
Posted: 11 Jun 2007, 10:11
by w919
Posted: 11 Jun 2007, 10:18
by storms
moderatoriaus pageidavimu trumpas reportazas is motosprinto:
su minde vaziuodami i kauna nutare, kad arba smaugiam be kompromisu, ir pakeliam MOTOFRAKCIJA i neregetas olimpines aukstumas, arba nesmaugiam.
su salyga, kad viskas vyko po griezta 2 treneriu (vciaukesto ir ozhq) beigi

aka umbrella girl prieziura, pasirinkimas liko vienintelis, ko pasekoje vis tik pavyko aplenkti uralus su kaliaskem ir iskovoti pergale!
visiem shumpano!
beja, aciu organizatoriams uz taures ir diplomus. kazkaip vis tiek faina. kadanors anukams parodysiu, ir papasakosiu super istiorija, kaip dar 4takciu motociklu smaugaiu ziede.
Posted: 11 Jun 2007, 10:21
by storms
btw:
po varzybu dar padarem treniruote trasoje be kliuciu
mano pastebejimas: nemazai ratu vaziavau paskui biciuka su pries paskutines kartos r1.
pastebejimas: akseleruojant karvute atpisa r1 i vienus vartus*
*- su salyga, kad tas bicas tikrai pilna gaza sukdavo. jei ne - tai neatpisa
Posted: 11 Jun 2007, 10:37
by Qu'est ce que c'est
nznznznzn. kaip treneris galiu pridurt. kad berniuku fizinis/moralinis pasirengimas buvo labai prastas. startuose liapsusai. pavaru neperjungia. visishkai ishsiblaske, pamirsdavo atvaziuot i starta. nznzn.
zodziu sita pergale cia kaip aklai vishtai groodas.
Posted: 11 Jun 2007, 10:41
by storms
pamirshta emotikona pridedu

Posted: 11 Jun 2007, 16:52
by gonzas
cia visi liapsusai buvo del to, kad nedalyvo vyr. mechanikas ash ir inzinierius U-69.
persiprasome, bo ash mechanikavau pajuryje, kariniuose juriniuose mokymuose LITBLIAtiuhausendsevensummerjune.
ka dare inzinierius U-69 ash nzn.
Posted: 11 Jun 2007, 17:05
by mindaugasa
reikia pastebeti, kad atpisti uralus su kaliaskem buvo drasus ejimas. gerai, kad ju vadas buvo geros nuotaikos.
o apie anukus tai idomu, prashome plachiau ta tema...?
Posted: 12 Jun 2007, 11:34
by storms
kas cia katuciu ploja?

Posted: 12 Jun 2007, 11:38
by mindaugasa
hehehahaha! kokie cia buduliai su inplantais? o kokie cia motomanai.lt?
nesusipratimai ir tiek!
Posted: 12 Jun 2007, 11:39
by storms
mindaugasa wrote:hehehahaha! kokie cia buduliai su inplantais? o kokie cia motomanai.lt?
nesusipratimai ir tiek!
oble
geras!
cia gi motomanai!
ir dar zydukai.
matot kaiprankas trina?!
Posted: 12 Jun 2007, 11:45
by mindaugasa
palapala! neuzkalbek dantu, ten dar turi buti fotkiu su umbrelagirl is uzpakalines puses! a?