Page 2 of 2

Posted: 17 Jul 2006, 15:49
by _hey
labai naujiem vejam neatsparus :D

pora snukuciu patauske apie shudabrydzius ir visi is inercijos toliau ir tauskia :)

Posted: 17 Jul 2006, 15:50
by Username
Renaz wrote:Ok, tylim.
Hm... kitavertus kiekvienoje temoje apie britvas ble! Kodel negali but ir apie endurus?

Nes cia pasikelusiu brytvistu forumas!

Posted: 17 Jul 2006, 15:55
by Renaz
Kur parsyta?
kad tie britvistai visi siskydo isgirde koki kaifa teikia purvo vonios! Patys kalti, akd nesat vieningi.

Stormsas pervyliotas i mazumas vien s du buvo, mindaugasa dar laikos, bet tik del lesu stygiaus, ateis jums visiems laikas!

:blob6:

Posted: 18 Jul 2006, 13:39
by Renaz
tai issiseme visi kaip suprantu ane? Kapu tyla...

Posted: 18 Jul 2006, 13:49
by w919
As bevelyciau padiskutuoti apie masinas bet priesistoriniais forumo laikas cia nebudavo bendraminciu....

BTW, i tema: desperatiskai ieskom nupirkt mergiotei TVARKINGO Civiko viens-sesi, nuo 1992 iki 1995 m. gamybos - gal kas kur zinot parduodama??

Posted: 18 Jul 2006, 13:55
by Renaz
As tai ieskau SUBARU Legacy arba Outback apie 2000 m. Butu irgi malonu apie tai padiskutuoti!

Posted: 18 Jul 2006, 13:58
by w919
zinau kad ju negalima pirkti su pneumatine pakaba. arba zinau kur jai gaut atsarginiu detaliu!

taiipat as jum neduosiu savo grazaus wallpaperio su skailainu nes jus nieko nesuprantat!!

emotikonas: grieztas ne.

Posted: 18 Jul 2006, 14:03
by w919
BTW, as jusu jau klausiau kur rasti gerus automobiliu kebulu remonto meistrus??! jeigu ne tai KLAUSIU. aciu.

Posted: 18 Jul 2006, 14:15
by Renaz
Dekui, supratau. Kazkas irgi sake, kad tik neimt su pneumatine tan kazkuo gale, nes jei pareis verksiu krokodilo asarom.

Kitais klausimais, nekompetetingas... Siaip taisau ten, kur pasiulo draudimas ir nesuku sau galvos!

Posted: 18 Jul 2006, 14:28
by w919
dar patarimas pirmu klausimu - keiciant is pneumatines pakabos stoikes i paprastas ir saikingai naudojant kuvalda, galima kaip niekur nieko sudet priekines stoikes vietoj galiniu ir atvirksciai. minusas: neuzsideda ratai.

antru klausimu: ten yra nedraudiminio yvikio metu sukirmijes kebulas (emotikonas: isivaizduok oranzini ziguly treciuka) bet su salyga kad porschui nesusitaupiau reik jy suremontuot.

Posted: 18 Jul 2006, 15:12
by mindaugasa
w919 wrote:dar patarimas pirmu klausimu - keiciant is pneumatines pakabos stoikes i paprastas ir saikingai naudojant kuvalda, galima kaip niekur nieko sudet priekines stoikes vietoj galiniu ir atvirksciai. minusas: neuzsideda ratai.

antru klausimu: ten yra nedraudiminio yvikio metu sukirmijes kebulas (emotikonas: isivaizduok oranzini ziguly treciuka) bet su salyga kad porschui nesusitaupiau reik jy suremontuot.
sukirmijusiu kebulu klausimais ketinu kalbetis sian-ryt su Vienu meistru (neslava). bet ten bus brangu.
aciu

Posted: 18 Jul 2006, 15:17
by w919
labai domina! aciu!

emotikonas!!