Page 2 of 3

Posted: 12 Jun 2007, 15:28
by w919
edit: parasiau kad mane apiplese paprases 70 Lt, bet istryniau, prisimines kad 40 Lt greiciausiai bus uz 1 padanga.

Posted: 12 Jun 2007, 15:56
by Yvl
w919 wrote:Dainius labai uzsiemes todel irgi demesio neberodo
reziumuoju:
montavo pats DAINIUS
pajame 80 lt uz abu ratus
sake jei nujamti butu - butu po 25 lt
skaitau ner taip baisiai?
p.s. vaziavau be jokio isankstinio skaNbucio bo Dainiaus ragelis buvo be elektros palikes...

Posted: 12 Jun 2007, 16:00
by Arvis
Pasidalink vairavimo ispudziais perejus nuo slicku ?

Posted: 12 Jun 2007, 16:03
by Yvl
Arvis wrote:Pasidalink vairavimo ispudziais perejus nuo slicku ?
vienareiksmiskai: :jerkit:
net su slaideriuku pabraukyt aksfalta galeciau daba...

Posted: 13 Jun 2007, 09:13
by mindaugasa
parashau: dvi dienos kacergoje ir nauju kvalifajeriu kaires puses gylio markeriai pasake "labas!"
blyn!
fak!
bankrotas?
gal tas padangas galima paciam kazkaip pasigaminti? neprisipirksi, gi!

tuo paciu: nauris vakar matavo padangu temperatura ir slegi po keliu ratu.
idomu. kaires puses temperatura aukstesne ~10 laipsniu ir galines padangos buvo ~71C
o slegis galimeje padangoje sieke 2.3bar! tiesa, pries tai nebuvo matuotas slegis saltoje. gal paskum pamatavo.
tai cia dunlop gp rider, ar kaip jos vadinasi?

dar prie padangu pridesiu, kad vakar isradus nauja trajektorija pravaziuoti vienu ypu 2ir3 posukius, teko labai placiai "griebti" nusileidima nuo kalnelio. tai teko isvaziuoti ant papilto smelio ir uodegai teko graziai ciuozti. bet kvalifajeriai pasitampe ir "atsistate", gedimu nepasitaike.
gal cia reiketu deti +1 dunlopui?

Posted: 13 Jun 2007, 10:43
by gonzas
Mindaugai, pas Nauri uzhdeti Dunlop SportMax.

Posted: 13 Jun 2007, 11:08
by storms
gonzas wrote:Mindaugai, pas Nauri uzhdeti Dunlop SportMax.
:withstupid:

Posted: 13 Jun 2007, 11:10
by Qu'est ce que c'est
hehe

Posted: 13 Jun 2007, 11:11
by gonzas
stormsai, i buda!

patikslinau mindaugui DUNLOP SPORTMAX D208F

Posted: 13 Jun 2007, 11:14
by w919
atsiprasau, kad isiterpsiu, bet visu Dunlop Qualifieriu pavadinime yra zodelis Sportmax. :)
t.y. Dunlop Sportmax Qualifier, Dunlop Sportmax GP Qualifier, Dunlop Sportmax Qualifier RR ir taip toliau.

siuo atveju, greiciausiai, visi yra teisus. :)

Posted: 13 Jun 2007, 11:16
by w919
gonzas wrote:stormsai, i buda!

patikslinau mindaugui DUNLOP SPORTMAX D208F
eikjau? taip iseina seni sportmaxai? bo Qualifieriai turi indeksa D209. beje, F raide reiskia "front". :)

p.s. per lenktynes balandzio menesi Nauris tikrai vaziavo su GP Qualifier.

Posted: 13 Jun 2007, 11:19
by gonzas
ash i priekine ziurejau, tai ir uzhrasiau kad F. o galine smaciau tik toki pat protektoriu.

nors bb zino, gerai neziurejau ir bandziau atgaminti viska pagal rashta. jeigu ka, uzhdekit -1

Posted: 13 Jun 2007, 11:23
by storms
gonzas wrote:ash i priekine ziurejau, tai ir uzhrasiau kad F. o galine smaciau tik toki pat protektoriu.

nors bb zino, gerai neziurejau ir bandziau atgaminti viska pagal rashta. jeigu ka, uzhdekit -1
skaitau apsisikai tu cia iki ausu
mars ant stulpo!

Posted: 13 Jun 2007, 11:25
by gonzas
iki stulpo dar tiek nepasikau.

ir siaip, jus patys negrazus. eikit i gandu skyreli, va ten tai boNba.

Posted: 05 Jul 2007, 08:55
by tckd
egzpertai prasom isstot:

manualas an padangu sako 110/100
dabar 120
nusimato dejimas 130-140

a) trauks geriau?
b) benzyno daugiau?
c) slaiderius jau pirkt?
d) tiesiojoj lytra darysiu?

issirinkit varijanta!