Page 2 of 2
Posted: 10 Jul 2007, 19:28
by gonzas
a tu plet, vakar kai tik vilniuj su YVL'o drakonu geriau gerimus. galejo vakar siuntinys ateit.
Posted: 10 Jul 2007, 20:49
by ezhiukas
gonzas wrote:a tu plet, vakar kai tik vilniuj su YVL'o drakonu geriau gerimus. galejo vakar siuntinys ateit.
gonzai, nejauti kad issidavei?
Posted: 10 Jul 2007, 22:19
by efk0nas
Ketvirtadienį planuoju būt Vilniuj. Jei kavenski susiderinsit su Arviu, kad turėtų šmutkes darbe, no problem prigriebt kartu su saviškėm.
Posted: 10 Jul 2007, 22:49
by gonzas
nieko ash neishsidaviau. efkonas paims ir daiktus mano
Posted: 11 Jul 2007, 07:35
by Yvl
ezhiukas wrote:gonzai, nejauti kad issidavei?
anas pamirso paminet kad ir as ten buvau, braskiu koGteijli geriau...

Posted: 11 Jul 2007, 08:37
by gonzas
nu juokingiausia yra tai, kad visi uzhsisake kaip zmones.
dragonas paeme brendzio. ash alaus. o yvls paeme pienishka kokteili su smelio ingredientais.
nu tai ka ash zinau........
elgiasi kaip mazas vaikas, geria pienishkus drinkus, uzhklijavo su kramtushke druskines skylutes ir ttt.
Posted: 11 Jul 2007, 08:39
by Yvl
vakar buvau
Blusynej
shiandien esu gatavas kaip kale... taip kad acargey nx!

Posted: 11 Jul 2007, 23:41
by gonzas
su Arviu sutarta. efkUnas gi neatsiliepe rageliu, tai negalejau litu iduot.
nzn kaip bus su lenciugeliu