Page 2 of 3
Posted: 03 Jul 2007, 17:23
by mindaugasa
10045227 GABELVERSTELLER-SET ALU SCHLUESSELWEITE: 19 MM
Posted: 04 Jul 2007, 12:02
by Arvis
Atsirado shalmas, tai uzsakiau viska...laukit ziniu
Posted: 04 Jul 2007, 12:04
by Yvl
Arvis wrote:Atsirado shalmas, tai uzsakiau viska...laukit ziniu
o! wundebar!
Posted: 04 Jul 2007, 23:06
by efk0nas
Šita.. aš gi buvau prašęs dar vieno legendinių raGtų komplekto (kad ir ne akcijine kaina). Spėju, pasimetė tarp topic'ų..
Posted: 05 Jul 2007, 08:07
by Arvis
efk0nas wrote:Šita.. aš gi buvau prašęs dar vieno legendinių raGtų komplekto (kad ir ne akcijine kaina). Spėju, pasimetė tarp topic'ų..
usakyta
Posted: 05 Jul 2007, 09:08
by efk0nas
Posted: 17 Jul 2007, 10:31
by Arvis
Skambino is pasto, zhadejo atvezht siandien sita uzsakyma.
Laukiam ziniu
Posted: 17 Jul 2007, 10:48
by mindaugasa

biski pamokejau uz senas skolas.
labai pyksti?
Posted: 17 Jul 2007, 11:06
by Arvis
mindaugasa wrote:
biski pamokejau uz senas skolas.
labai pyksti?
Gaudamas pinigus niekada nepykstu. Taipogi nepykstu atiduodamas detales.
Posted: 17 Jul 2007, 11:16
by mindaugasa
Arvis wrote:mindaugasa wrote:
biski pamokejau uz senas skolas.
labai pyksti?
Gaudamas pinigus niekada nepykstu. Taipogi nepykstu atiduodamas detales.
tai turi ausukamshtuku???
Posted: 17 Jul 2007, 11:21
by Arvis
Posted: 17 Jul 2007, 11:22
by Arvis
ausukamstukai laukia....dar bus juokingi papuoshimai shakems

Posted: 17 Jul 2007, 11:24
by mindaugasa
Arvis wrote:ausukamstukai laukia....dar bus juokingi papuoshimai shakems

kaskas? kiek kainuoja?
tai as vedziau 50lt, tai gal gaunasi ir ausukamshtukai ir tas pimpelis 19mm?
Posted: 17 Jul 2007, 11:32
by Arvis
mindaugasa wrote:Arvis wrote:ausukamstukai laukia....dar bus juokingi papuoshimai shakems

kaskas? kiek kainuoja?
tai as vedziau 50lt, tai gal gaunasi ir ausukamshtukai ir tas pimpelis 19mm?
Skaitau bent 7lt permokejai...
Posted: 17 Jul 2007, 15:29
by Arvis
Ok, sikart pastui skiriu pliusa. Paskambino, prainformavo, kad yra siunta ir poto nesispardydami atvezhe mano nurodytu adresu. Puikuva.
Siuomi noriu pakviesti visus mokius klientus pasiimti kas jiem priklauso.
(gonzai, daugiau neduok efkonui babkiu - pats zinai kodel)